Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnak lemezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnak lemezt a szituációt? Nem akarok senkit megbántani.

Figyelt kérdés

Nos a helyzet a következö.Pár hónapja járok egy sráccal.Mindketten a szüleinknél lakunk egyelőre,az együttélés is tervben van már(az meg kb fél év),nagyon jól kijövünk.


Sok ideig terelte a témát hogy felmenjunk hozzájuk (panel,6.emelet) miszerint "szégyelli hogy nekik csak ez jutott".Én ebbe belenyugodtam,nem akartam erőltetni semmit, inkább voltunk nálunk.


A mai nap viszont felhívott magához egy kis időre,amíg nem volt programunk,bár láttam hogy fel,megnyugtattam hogy legkevésbé sem érdekel a lakás,semmin nem változtat az érzéseimet.


Amikor felértünk viszont rájöttem mitől félt ennyire...

Bogarak MINDENHOL.A plaflnon,a földön,az ágyban,a mikroban,a hűtőn.magaval a lakással semmi gond nem volt.Erősen próbáltam nem észrevenni magam körül a bogártömeget de sajnos minden fajta bogártól írtozok. Mivel ő már teljesen megszokta ,mikor mondtam neki,hogy szedjük le a falról azt a párat a konyhában, aztmondta felesleges, úgyis van meg millió...


Az ágyon fekvés közben elkezdtek rám is mászni,hát mit ne mondjak,nehez volt megállni hogy ne pattanjak fel mikor a combomon talalom meg a kis rohadekot ketszer...


Ő viszont teljesen fellelkesedett és örül hogy milyen jól viseltem "a lakást" és legközelebb is át akar hívni hogy bemutasson a szüleinek és ott is ALUDJAK! Nem kell mondanom,ez számomra tényleg lehetetlen lenne.Ebben a ket órában is csak az ágyban mertem maradni,minden percben azt figyeltem,mikor másznak a hajamba.


Ha most nekiállok a problémákkal rosszul fog esni neki...meg ugye a bemutatást is betervezve...Hogy csináljam hogy ne bántsák meg senkit de mégis elkerüljék hogy, többet át kelljen mennem?


2017. febr. 10. 19:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Hogyan reagáljam le ezt a szituációt*

Bocsánat,az autokorrekt visszavág...

2017. febr. 10. 19:04
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Tegyél ajánlatot, hogy nálatok aludjatok. Attól, hogy bemutat a szüleinek még nem kell, hogy nála aludj!
2017. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bemutatkozás ok, de nem tudnék ott aludni, mert irtózom a bogaraktól. Semmi sértő nincs benne.

30/f

2017. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez rendben lenne,az ottalvast ki tudom kerülni,de az egészen rövid ottléttel is komoly problémáim vannak,csodálom ,hogy ma ilyen jól tudtam leplezni...Közös főzést tervez,filmnézés,miegyebet,ami tök jó meg minden,de tényleg be se tudnék már lépni oda.A földön nem volt egy négyzetméter,ahol ne lettek volna ott.
2017. febr. 10. 19:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda? Hogy lehet ezt megszokni? Mifele igenyszint kell ehhez...? Fel nem foghatom. Nalunk peneszesedik a fal folyton, meg gombasodik, de ezek szerint akkor ugy kene hagyni, "mer' ugyis megint visszajon". Ez undorito, es baromi veszelyes is (nem csak a bogarpara miatt). Erosen megkerdojeleznem az uriember higienias nevelteteset is.

Finomkodni meg vegkepp felesleges. A hely undorito, es kesz. Vagy csinaljanak valamit, vagy en addig nem mennek oda. Nincs kedvem a bogarakat a hajambol es egyeb testnyilasokbol vadaszgatni, veletlen hazavinni meg vegkepp nem szeretnem oket, mert mashol ez a "putristyle" nem divat, koszi.

2017. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De milyen bogár amúgy? Csótány? Kosz is volt? El nem tudom képzelni a szitut :o
2017. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sokkolt engem is,mikor megláttam.Egy teljesen normális család egyébként,mindenkinek saját tablet óriás tv,mindenféle felesleges kütyü,nem értem hogy ez hogy fordulhat elő.Mindenkinek márkás cuccok, semmilyen anyagi gondok.A higieniarol annyit tudok hogy a barátom takarít folyamatosan,a szülök talán kicsit hanyagok...

Sajnos nem értek hozzá,szerintem csótány,barna színű és elég nagyok...

2017. febr. 10. 19:21
 8/13 A kérdező kommentje:
Kösz nem mondanám hogy volt.
2017. febr. 10. 19:22
 9/13 A kérdező kommentje:
*kosz
2017. febr. 10. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Társasházban amúgy nem feltétlen az ő hibájuk. Lehet őket kipakolni a lakásból, de ha a ház "fertőzött" akkor megy a nyüzsgés ugyan úgy pár óra múlva. Rovarirtás kéne a komplett háznak, de ha a lakók nem szavazzák meg akkor kb bszhatják.

30/f

2017. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!