Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom egy kutyával él együtt a lakásba? 19/L

Figyelt kérdés

Engem ez nagyon zavar mert sajnos nem szeretem a kutyákat, félek tőlük. Ő meg imádja, az ágyában is alszik ráadásul jó nagy és félelmetes olyan mint egy nagy pitbull. Ő nagyon szereti és mindig mondja, hogy milyen intelligens és higgyem már el, hogy a légynek sem ártana mert tudja, hogy én fontos vagyok.

Viszont mindig görcsbe van a gyomrom ha ott van az a nagy dög is vagy jön szagolgatni. A barátom meg nem szereti kizárni a szobából. Egyébként furcsa mert nagyon igényes tiszta szép modern lakása van és ő maga is nagyon pedáns, nem értem, hogy fér bele a kutya az ágyon dolog. Még csak pár hete vagyunk együtt, egyébként nagyon szuper minden. Ő meg a pókoktól kap frászt és szoktam is mondani neki, hogy ő vajon szívesen jönne-e hozzám ha egy hatalmas pókkal élnék együtt? De mindig mondja, hogy ez tök nem olyan, ő még ránézni sem mer egy pókra én meg szeretem a kiskutyákat például. Emiatt szokott csak vitánk lenni amúgy minden oké. És biztos, hogy nem válna meg a kutyájától mert már évek óta vele él és tényleg aranyos ahogy szeretik egymást. Szerintetek mit csináljak? Egyszer még el is sírtam magam mikor a barátom a konyhába sertepertélt én meg bent maradtam a nappaliba a kutyája meg a két mancsával feltámaszkodott a combomra és elkezdte szagolgatni az arcomat. Azthittem itt fogja leharapni, majdnem sírógörcsöt kaptam úgy megijedtem. Azóta nem hagy vele kettesbe és mindig kizárja a szobánkból de látom rajta, hogy bántja. Szerintetek mit csináljak? :( Hogy fogunk így később esetleg együtt élni?


2017. máj. 6. 01:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

Vegyél valami finomat, pármai sonka pl, és etesd meg a kutyát :D

Na jó nem.

Barátkozz össze a kutyussal :)

2017. máj. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom nem volt neki nagyon párkapcsolata előtted és ezért a kutyázásba menekült. Ha szoba tiszta, miért ne aludjon a kutyájával? Más a macskáival, vagy egyéb állataival alszik.

Sőt, kinézem hogy van olyan aki kígyóval is simán aludna.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha hisztizni fogsz, előbb vagy utóbb, de a kutyáját fogja választani helyetted :/

2017. máj. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem vele van a baj, hanem veled. Túlreagálod az egészet. Értem én, hogy félsz tőle, de nem kène ennyire. Ha egyedül nem menne, mindenképpen felkeresnék egy szakembert. Szegény kutya semmit se ártott neked, de te már "dögnek" nevezted. És igen, egy pók meg egy kutya rohadtul nem ugyan az. Egy kutya okosabb, háziasítva van, hűsèges. egy pók meg simán megcsíp téged ha kedve tartja ès nincs kivéve a méregfoga (vagy mi, nem vagyok pókokban jártas) nem lehet tanítani stb. Egy kutya olyan lesz, amilyennek a gazdája neveli. Hidd el, ha a párod szeretettel nevelte és nem ilyen harcias kutyának, akkor soha az életben nem támadna rád. Én biztos nem dobnám el a kutyámat egy friss kapcsolatért, főleg ha látnám a páromon, hogy nem is próbálja megszeretni/ alkalmazkodni.Persze minden embernek vannak fóbiái, neked lehet a kutya az, de akkor se normális így félni tőle, hogy elsírod magad.. Az ágyban alvást túlzásnak tartom, de ha a kutya tiszta/ápolt akkor beleférne. Max mondanám, hogy amikor ott vagyok akkor ne, vagy arról az egyről kèrném, hogy szokjon le. Egy kapcsolatban mindkét félnek kompromisszumkésznek kell lennie, de a szavaidból nagyon az jön le, hogy tojsz a barátod èrzelmeire ilyen szempontból és önzően próbálod az ""igazadat"" eröltetni, amiét jöttél itt is megerősíteni.
2017. máj. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Én ezért írtam, nem lesz ez hosszú életű kapcsolat.. a kutyák sokkal hűségesebbek mint az emberek sokszor..

Abba a szerencsétlenbe ha belerúg az ember 50x, 50x fog oda menni a gazdájához és ugyan úgy szeretni fogja.

De ha egy emberbe belerúgsz 3-4x, akkor már meggondolja, hogy vissza menjen vagy se.

Tényleg rohadtul gáz, hogy hisztérikusan elakarod tiltani a saját szeretett háziállatától. Szerintem a pasi jobbat érdemel tőled. Már most azt mondom. Inkább hagyd ott szegényt.

2017. máj. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 4 kutyám van, szüleimnél. Mind a 4 mintha a gyerme-

kem lenne, nagyon imádom őket, nagyon szeretem őket, és

ők is engem. Nem nagytestűek, a legnagyobb termetű egy

labrador, a másik hármat menhelyről mentettem meg (hosszú

történetek).


Amikor párkapcsolatra kerül a sor, nálam igenis szempont,

hogy a nő szeresse az állatokat. Ismerem már annyira a

kutyikat, hogy tudom, nem harapnak meg senkit, de azért

óvatosan ismertetem őket össze az idegenekkel.

Amikor otthon vagyok (külön ház a telken), és nyár van,

akkor általában nyitva van az ajtóm. Ébredtem már úgy,

hogy a lányok (mind a 4 szuka) az ágyamon feküdt, vi-

gyáztak rám :)


Vannak olyanok, akiknél már az sem fér bele, hogy a ku-

tya bemenjen a házba/lakásba, másoknál a kutya családtag.

Én az utóbbi vagyok. És - mivel elég jól viselem az egye-

düllétet - nincs olyan nő, aki miatt a lányaimról lemon-

danék.

2017. máj. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen normális, inkább neked lehet fóbiád.

Szóval ezen igazából csak te tudsz segíteni.


(Enyhébb esetben azzal, hogy megismerkedtek a "döggel", komolyabban viszont szakember segítségével.)


Egyébként a jól nevelt kutyák mind jó fejek.

Az enyém pölö sumákban az ágyamban alszik, ha nem vagyok itthon. Ha meghallja, hogy motoszkálok az ajtónál, akkor szépen odakoccol a helyére és onnan jön üdvözölni, amikor kinyitom az ajtót. :)

2017. máj. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el nem fog lemondani a kutyájáról, családtag, amit megértek én sem tennem! Szóval vagy megbarátkozol vele és erőt veszel magadon vagy sok jóra ne számíts! #5 hozzászoló bárcsak több ilyen ember élne a földön! Így ismeretlenül is gratulálok a megmentett kutyusokért, és a nagy szívedért, amiért így szereted őket! Én is legszívesebben az összes kisállatot megmenteném ha tudnám! :(
2017. máj. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
A sutyerákok az én viszonylag nagy testű kutyámat is dögnek hívják. Valószínűleg akkor beszélgetnénk utoljára, amint ezt meghallom tőled. Szóval vigyázz, hogy bánsz a barátod kutyájával, mert neki az a kutya fontos.
2017. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Ez inkább vicces, mint félelmetes. Le akart smárolni a kutya. :D Örülj neki, hogy rád nem igaz a mondás, miszerint még a kutyának se kellesz. :D
2017. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itt a szakítás lesz a megoldás. Ő nagyon kutyás, te meg nagyon nem. Ez elég komoly értékrendbeli különbség. Te mindig irtózni fogsz a kutyájától, neki meg állandóan őrlődni kell a kutya meg közted. Hosszú távon nem fog működni.
2017. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!