Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom egy kutyával él együtt a lakásba? 19/L

Figyelt kérdés

Engem ez nagyon zavar mert sajnos nem szeretem a kutyákat, félek tőlük. Ő meg imádja, az ágyában is alszik ráadásul jó nagy és félelmetes olyan mint egy nagy pitbull. Ő nagyon szereti és mindig mondja, hogy milyen intelligens és higgyem már el, hogy a légynek sem ártana mert tudja, hogy én fontos vagyok.

Viszont mindig görcsbe van a gyomrom ha ott van az a nagy dög is vagy jön szagolgatni. A barátom meg nem szereti kizárni a szobából. Egyébként furcsa mert nagyon igényes tiszta szép modern lakása van és ő maga is nagyon pedáns, nem értem, hogy fér bele a kutya az ágyon dolog. Még csak pár hete vagyunk együtt, egyébként nagyon szuper minden. Ő meg a pókoktól kap frászt és szoktam is mondani neki, hogy ő vajon szívesen jönne-e hozzám ha egy hatalmas pókkal élnék együtt? De mindig mondja, hogy ez tök nem olyan, ő még ránézni sem mer egy pókra én meg szeretem a kiskutyákat például. Emiatt szokott csak vitánk lenni amúgy minden oké. És biztos, hogy nem válna meg a kutyájától mert már évek óta vele él és tényleg aranyos ahogy szeretik egymást. Szerintetek mit csináljak? Egyszer még el is sírtam magam mikor a barátom a konyhába sertepertélt én meg bent maradtam a nappaliba a kutyája meg a két mancsával feltámaszkodott a combomra és elkezdte szagolgatni az arcomat. Azthittem itt fogja leharapni, majdnem sírógörcsöt kaptam úgy megijedtem. Azóta nem hagy vele kettesbe és mindig kizárja a szobánkból de látom rajta, hogy bántja. Szerintetek mit csináljak? :( Hogy fogunk így később esetleg együtt élni?


2017. máj. 6. 01:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ne csinálj semmit. Nagytestű kutya, esetleg németdog? Kb 7-8 évig élnek. Ha évek óta vele él, már nincs neki sok hátra. Nézz utána hány évig él az a fajta.


Amúgy én nem jönnék össze pókot tartó férfival. Háziállat ugyanúgy mint a kutya, vagy a tengerimalac, de a frász kitör, ha egy szobában kell lennem egy pókkal. Nem tartom normálisnak a pókokhoz való vonzódást, egyébként a lovakat sem tudom elviselni, nem megyek a közelükbe. Nincs gyerekkori rossz élményem. Nem jönnék össze olyannal, aki rajong ezekért az állatokért.


Nincs ebben semmi rossz, nem vagy rossz ember, csak a srác nem a te típusod. Mások a macskásokat nem bírják, vagy zenei stílus alapján ítélnek meg embereket.


Szerintem, ha valóban szereted, várj a kutya elpusztulására és toleráld az állatot(amennyiben a barátod is veled tervezi a jövőjét). Ha nem vele akarsz családot, vagy ő nem akar veled, akkor szakíts.

2017. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te túlságosan elzárkózol a kutya elől. Ebbe vagy "belebuzulva" hogy félsz tőle, de az írásodból nekem az tűnik ki, hogy te nem is akarsz összebarátkozni a kutyával, kompromisszumot kötni.
2017. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%

Neki ő egy családtag. Ez olyan mintha lenne egy húga, akit nem bírnál, mert nem szereted a gyerekeket. Nem fogja kitenni, fontos neki, az élete része.

Ha fontos lesz neked a srác eléggé, akkor szerintem próbálj megbarátkozni a kutyával. Az első párommal ugyanez volt, nem szerette a kutyákat, a mostani sincs oda érte, de ő legalább hajlandó időt tölteni együtt a kutyákkal, nem kell folyamatosan azt néznem hogy jajj ez már sok neki avgy nem.

2017. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem menj el egy pszichológushoz, mert ez nem normális, hogy ennyire rettegsz tőle. Kicsit túlzott hisztinek tartom ezt, hogy elsírtad magad. Amúgy meg ez a legrosszabb, amit tehetsz, mert akkor érezni fogja, hogy félsz tőle, és tényleg le fog téged uralni. Éreztetni kell vele, hogy te vagy az erősebb.

Ha jól van nevelve, nem fog bántani, de ehhez te is kellesz.

2017. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Estádio de Felchút ***** válasza:
18%
Vannak ilyen kutyab*zik, keress valami értelmes férfit.
2017. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

[link]


Kábé így néz ki a kutyája is. Őszintén ti nem félnétek tőle? Nem egy tacskóról van szó, bár én azokat sem szeretem, van egy rossz gyerekkori élményem amikor megtámadott 3 kutya és azóta félek tőlük, nem tudok mit csinálni vele. Persze ő azt mondja, hogy nem bánt mert nagyon családszerető fajta és ne ítéljek a külsejéből.


Most komolyan ti nem félnétek tőle? Mi van ha azt hiszi bántani akarom a gazdáját és nekem ront? Ki tudja, hogy mi váltja ki belőle nem? És nem túlzom el nem direkt csinálom én egyáltalán nem élvezem, hogy félek tőle.

2017. máj. 6. 14:55
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd ott a pasit és keress olyant, aki nem él háziállattal. Nem tudsz mást csinálni. Ő nem fogja kitenni a kutyáját a kedvedért.
2017. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
71%

Látom, megjöttek a kutyagyűlölők, mert minden a kutya

védelmében írt hozzászólást lehúztak. Egészségükre.


Na ezzel a kutyával nagyon, de nagyon mellélőttél. Ez

a fajta csak akkor támad, ha arra van tanítva. Egy

végtelenségig türelmes, nyugodt, és gondoskodó fajta.

[link]

Nem tudom, engedi-e a képet megnézni. Egyik barátom kutyá-

i. Amikor összejött a barátnőjével, szerinted ő félt-e a

kutyától (akkor még csak a bal oldali volt meg)? Egy ki-

csit.. Szerintem már vagy 5 éve együtt vannak, a kutya

elfogadta, nagyon szereti. És még rá sem ugrik, mert egy

kb 160 magas 45 kilós nőről beszélünk... Tudja a kutya,

hogy még játékból is kárt tudna benne tenni, ezért nem

is teszi. Nagyon intelligens fajta.


Sajnálom, hogy a múltban rossz élményeid voltak a ku-

tyákkal kapcsolatban, de talán itt lenne az ideje,

hogy megszabadulj ettől a berögződéstől. Gondolom azok

a kutyák nem azért támadtak meg, mert ott volt mellettük

a gazdájuk, és ő uszította őket. Az is biztos, hogy azok-

kal a kutyákkal tized annyit nem volt foglalkozva, mint a

barátod kutyájával. Egy kutya olyan, amilyennek nevelik.

Ha a barátod megnevelte, nem kell tőle félned.

2017. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

Én pl. nem félnék tőle, bírom az ekkora kutyákat.

Amúgy vagy megszokod a kutyát, vagy szakítotok, mert miattad biztos nem fog megválni tőle. Én sem válnék meg a macskámtól azért, mert egy friss kapcsolatban a pasi nem tudná tolerálni őt, inkább a pasi repülne.

2017. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyszerű. Nektek nincs közös jövőtök. Egyikőtök sem tehet róla de ez nem fog menni lássátok be. Van akinél a kutya családtag, nálad dög. Nincs kompromisszum, mert ha valaki csaladtagnak tekinti a kutyát akkor nem fogja kiba.szni az udvarra. Szerintem ez majdnem olyan vízválasztó, mint az, hogy akar e valaki gyereket vagy nem.
2017. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!