Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idősebb férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak miért beszélnek a fiatal nőkkel úgy, mintha azok fogyatékosok lennének? Nem új a probléma. Koruknál fogva okosabbnak hiszik magukat? L19

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 12:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%

Nem fogyi vagy, csak keveset tudsz. Ha hiszed, ha nem.


Ennyi az egész.

2017. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Meg "Tisztelnem kell, mert őt mindenki tiszteli." Nem mondtam azt, hogy nem tisztelem, sőt ...:) A barátnőm barátja is 40-es hasonló cipőben járunk. Náluk az is baj, hogy a férfi még olyanokat is fűz hozzá, hogy "Te ebbe ne szólj bele, úgy sem értesz hozzá" - társaságban történt, vizesblokk felújításról volt szó.
2017. máj. 6. 13:37
 13/23 A kérdező kommentje:
10- nek a tiltakozásnak helyt adok! Visszavonul az ítélőszék, fél óra szünetet rendekek el. :)
2017. máj. 6. 13:50
 14/23 anonim ***** válasza:
Katalin bírónő személyesen?
2017. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%

Namost azt tudom csak mondani, hogy inkább fogyizzon le, mint kezetcsókoljon, udvariaskodjon és a hátam mögött kis krvnak nevezzen az ivócimborák és a dagadt/savanyú felesége előtt, ez is jellemző.


A fogyizásnál legalább tudod magad mihez tartani, az utóbbi lehet sosem derül ki.

2017. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%

A fogyatékos fiatallal beszél úgy egy idősebb, mint egy fogyatékos fiatallal.

30/f

2017. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
15-ös a kettő nem zárja ki egymást. Aki fölényeskedve beszél egy fiatallal az mások előtt sem beszélhet róla tisztelettel. Vagy lehet, hogy úgy beszél, mindenestre nem túl nagy kegy.
2017. máj. 6. 14:48
 18/23 anonim ***** válasza:

Okè, de minek vagy olyan pasival, aki fogyatékoskènt beszèl veled??? Ha nem tisztel a pasid, dobd ki!

Pl.ez is az èrettsèg mèrcèje, hogy nem hagyod magad fogyatékosnak tekinteni.

Vagy van valami, ami miatt mègis elviseled ezt??? ☺️

2017. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

Sok 19 éves úgy viselkedik vagy nyilvánít véleményt hogy a fejemet fogom: Úristen, mit csinált ez az elmúlt két évtizedben?

Nos, őket nem tudom komolyan venni.


Persze ne általánosítsunk, van akivel élvezet a társalgás bármiről, mert nem "ez jó, az meg s..r" véleménye van dolgokról, hanem sokkal árnyaltabban fogalmaz és érvekkel támasztja alá az álláspontját.

2017. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#7, én idős férfi vagyok és nem beszélek úgy emberekkel, mintha fogyatékosok volnának. Fiatal nőkkel sem.

Amiket az a pasi mond, abból nekem az jön le, hogy egy üres fejű debil.

De mi kényszerít rá, hogy hallgasd? :O

2017. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!