Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom szakitás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom szakitás után egyböl csajozni kezd az mit jelent? Nem egy lánnyal hanem többel is kavar. L19

Figyelt kérdés
1,5évig jártunk. nagyon összevesztünk ezért szakitottunk. azt hiszi én más pasikkal kavartam még jártunk. most ő azért csajozik hogy visszaadja nekem? szeret még és bántja a dolog?? vagy már tultette magát rajtam és tényleg uj barátnőt keres magának? csak azért furcsa nekem mert van vagy 3-4 lány....
2010. máj. 15. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekes bosszút akar, de ha szakítottatok, te miért ezzel foglalkozol?!
2010. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

A) fűti a bosszúvágy, és oda akar neked vágni ezzel, meg az önbizalmát is helyre akarja pofozni

B) csajozós, szeret ismerkedni, élni akarja világát, élvezni az életet...

B).1) lehet azért, mert így akarja kiheverni a szakítást, mert nagyon fáj neki, és ebbe menekül

B).2) Olyan, mint a legtöbb pasi: ilyen a vérmérséklete

2010. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elakar felejteni
2010. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
elkezd élni
2010. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi közöd hozzá hogy mit csinál? Nem vagytok már együtt.

Nehogy már ne csinálhasson azt amit akar ha már végre szabad

2010. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jo igen csinálja amit akar. szakitottunk. viszont azért másfél évet szerntem akkor sem lehet egy hét alatt elfelejteni...
2010. máj. 15. 20:09
 7/12 anonim ***** válasza:
nem elfelejteni kell hanem továbblépni
2010. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 0688 ***** válasza:

az önbizalmát kell visszahoznia olyan alapon hogy:

"neked nemkellettem majd a többinek igen"

2010. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 0688 ***** válasza:
előző vagyok *próbálja
2010. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én szeretnék vele kibékülni. nagyon szeretem!! mit kellene tennem? ma megy bulizni tudom h hova és az én barátim is oda mennek, menjek el én is???
2010. máj. 15. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!