Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szeretetet kapok a páromtól és olyan ritkán kedves velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagy elvárás, hogy szeretgessen, ölelgessen, megpusziljon? Volt szex is, de sokkal jobban vágyom rá, hogy meg tudjak bízni benne, hogy őszinte legyen, szeressen és mutassa ki picit erősebben. Néha megbánt és megaláz, de ezt szerintem azért teszi, mert nincs benne empátia és nem tudja, hogy a másiknak rosszul eshet. Az nem működik, hogy "keressek más lányt", mert őt szeretem és vele akarok maradni egy életen át. Megbeszélni már próbáltam vele a dolgokat, de csak duzzog és tagad mindent, amit csak lehet. Mégis van reményem benne, mert néha kitör belőle egy kis kedvesség és szeretet. Ilyenkor mindig nagyon örülök.

F, 25



2017. máj. 7. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Néha megbánt és megaláz,"


Kérdés: minek vagy még vele? Ha meg vele vagy, beszélgess el vele ezzel kapcsolatban, ha nem történik változás és még mindig vele maradsz, akkor pedig ne rinyálj!


Egyébként pedig mindenki olyan rózsát szagol, amilyet szakít!

2017. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a telefonoddal hogyan beszél veled és játsz le
2017. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, szamara nem igazan vagy ertekes.

Bizonyara o az elso lany az eletedben. Ha igen, akkor meg foleg hagyd el. A kovetkezo biztosan jobban ertekelni fog teged, es orulhet is, ha o lehetne neked az elso.

2017. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"Néha megbánt és megaláz" - nem teljes a szándékossága, inkább csak nehezen éli bele magát más helyébe, vagy nem is érdekli, hogy a másiknak hogy esik. A tapintatosság és finomság hiányzik belőle. Lehet, szociálisan nem túl fejlett, de szerintem jó lélek lakozik benne.
2017. máj. 7. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:

"Lehet, szociálisan nem túl fejlett, de szerintem jó lélek lakozik benne."


Majd, ha esetleg elcsattan egy-két pofon, remélem akkor is ennyire rózsaszínesen fogod látni vele kapcsolatban a dolgokat.

Bilibe lóg a kezed, de mindegy is, papucsnak is kell lennie valakinek.

2017. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A telefonos ötlet nem is rossz, mert néha olyan, mintha nem venné észre magát. Máskor meg azt mondja, nem emlékszik erre-arra.

Ő nekem a 2. párom, én pedig az első vagyok számára minden téren (első pár, első csók, első szex).

2017. máj. 7. 22:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Pofont nem adna, ebben biztos vagyok. Nem durva lélek, csak érzéketlen. Inkább az apróságokat veszem észre, amik jók benne és értékelem, megbecsülöm. Mégis ott tartunk, hogy a nővére is kedvesebb hozzám.
2017. máj. 7. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Abból, amit leírtál, következtetni lehet(ne) arra is, hogy esetleg nárcisztikus személyiségzavarban szenved. Keress rá, hogy mi az és vesd össze azzal, amit átélsz mellette.
2017. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ez a válasz sokat segített! Megnéztem a nárcisztikus személyiségzavar részletes leírását és a többsége igaz a páromra. Nem is tudtam, hogy ilyen pontosan megvan ennek a jelenségnek a meghatározása, tényleg sokat segít, már jobban látom a helyzetet!
2017. máj. 8. 10:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, sajnos pontosan tudom, mit élsz át, az én párom is nárcisztikus.
2017. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!