Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek butaság lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek butaság lenne azért elköltöznöm albérletbe egyedül, hogy tudjunk hol együtt lenni a barátommal?

Figyelt kérdés
A sztori röviden, hogy volt egy 5 éves párkapcsolatom ezelőtt, akivel nem igazán volt hová mennünk, autóban randiztunk, szex is csak ott volt, nem voltak meghitt együtt alvások, együtt ébredések, közös főzés, közös filmnézés stb. Rá is ment az egész, csoda hogy eddig kibírtuk. Most van egy új kapcsolatom, és a helyzet kicsit hasonló. Ő is a szüleivel él, akik már nyugdíjasok, mondta hogy hétvégente ott aludhatok, de ez úgy érzem sok lenne, illetve én nem tudok úgy felszabadult lenni ha a szüleit kell kerülgetnem, hiába kedvelem őket. Szóval szerintem maximum havi 2 hétvége az ami belefér, és még nincs belőle probléma. Ezen kívül havi egy alkalommal elmennénk egy panzióba. De tulajdonképpen ha belegondolunk ez így is kevés, egy városban lakunk, szeretnénk heti 4-5 ször találkozni, és tudom tapasztalatból hogy hamar bele fogunk fásulni abba ha csak beülünk ide oda, meg az autóban vagyunk. Főleg ha jön az ősz, a tél, akkor már nem buli az hogy üljünk ki egy padra. Hozzám nem nagyon jöhetünk, kicsi lakásban élek a szüleimmel, akik nem tolerálják azt ha itt szeretne aludni valaki, de kár is erőltetni mert így egyikőnk sem érezné jól magát hogy minden pisszenés kihallatszik, nem tudunk rendesen elvonulni tőlük. Szóval úgy érzem az én hibám, mert én élek ilyen körülmények között, és nekem kellene változtatnom azért hogy megmentsem ezt a friss kapcsolatot. Ő kb 1.5 év múlva lakást vesz, arra gyűjti a pénzt, ezért érthető hogy nem akar addig elmenni albérletezni velem. Viszont ez a másfél év tönkretehet mindent. Természetesen ha lenne pénzem akkor nem is gondolkodnék, hogy kivegyek egy kis garzont ahol bármikor együtt lehetünk. De a fizetésem sajnos csak 130 ezer. Néha szoktam látni hirdetéseket hogy 50-60 ért már vannak kis garzonok (kisvárosban lakom), plusz még rezsi. Nem tudom mennyire lenne lehetséges beosztani a maradék pénzt. Szobát bérelni nem szeretnék, nem vagyok egy alkalmazkodó típus, illetve félek hogy akkor nem a szüleimnek jelentene problémát a párom ittalvása, hanem a lakótársamnak, akkor meg ugyanott tartok mint most. Szerintetek mennyire lenne bunkóság, arra kérni hogy azért egy kicsit fizessen bele ő is, hiába nem lakik ott, de ha heti 4 alkalommal ott alszik? Vagy ezzel csak elrontanék mindent?
2017. máj. 8. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt és mennyire komoly a kapcsolat?

Nem a különköltözéssel lenne a gond, hanem hogy csak azért akarsz 50-60 ezreket kiadni, hogy legyen hol dugni.

2017. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
26 vagyok, 2 hónapja vagyunk együtt. Azt hogy tudjunk hol együtt lenni, nem feltétlenül csak a szexre értettem, hanem általánosságban hiányoznak azok a dolgok hogy rendes körülmények között lakásban lehessünk. Közös tévézés, összebújás, iszogatás, tudjak neki vacsit főzni, legyen saját fürdőszobánk, ilyesmi.
2017. máj. 8. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én teljesen megértelek, de lehet várnod kéne még egy kicsit. Ha kiveszel egy lakást 60ért, aminek a rezsije mondjuk 20 ezer (nekem ennyi egy 22 négyzetméteres, galériás lakásban), akkor marad 50 ezer forintod egy hónapra. Talán talán összejöhet, de egy forintot nem fogsz tudni félrerakni. Beszélj a pároddal, mert valahogy ezt tényleg meg kell oldani, de ne úgy, hogy te ekkora áldozatot hozz.
2017. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most akkor össze akartok költözni, vagy Te akarod megfogni a kisfiút egy albérlettel?
2017. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt a sráccal beszéld meg. mond meg neki, hogy ez enked kevés amit talalkoztok. huzzatok albiba közösen, aztan amjd lesz valami.

ha belemegy->szeret, és akar téged

ha nem és csak okoat meg kifogást keres -> túl kényelmes nem is igazán akar veled lenni.

2017. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Butaság lenne 2 hónapos párkapcsolat miatt albéletbe menned. Ha idáig fel sem merült, hogy különköltözz, akkor szerintem várjál vele. Béreljetek közösen egy kisebb lakást és akkor legalább kiderül, tudtok e együtt élni, de ne vállalj magadra ekkora terhet egyedül.
2017. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leírom a sajàt sztorimat talàn segíthetek vele. Én összejöttem egy nàlam 8 évvel idősebb sràccal akivel ugyanez volt mint veled. Mi hàrom évig csinàltuk ezt amiről te most beszélsz.Nyàron meg amikor jobb idő volt mi a szabadba szexeltünk.Erdőben meg ilyen eldugottabb helyeken.Ha rossz idő volt akkor meg hotelekbe mentünk, de volt olyan is hogy hónapokig nem volt szex mert nen òrgan volt az ido v nem volt penzunk.Most mar kibereltunk egy kis garzont varoskozpontban 40 000 plusz rezsi ami telen is kettonknek 20 000 ft szoval az alberlet 60 000 ft bol meg van.

Mi rengeteg kozos progit csinaltunk kirandultunk foztunk a szabadba mozi szinhaz vegtelen a lehetoseg. En ket honap utan viszont nem csinalnam azt amit te szeretnel mert ez egy teszt a kapcsolatotoknak melybol kiderul mennyire eros.

2017. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia


Mi történt eddig? Mire jutottál?

2017. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!