Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ennyit számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ennyit számít a külső? Szerintetek csúnyább lánnyal is lehúzta volna 2+ évig?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ismerkedem. Elég helyes. :) Volt egy beszélgetésünk az exéről. Több, mint 2 évig jártak. És beszélt róla, szörnyű dolgokat mondott, hogy hogy viselkedett a lány. Közben mutatott képet. Elég szép lány... Nem értettem, csak azért mert szép, elviselte azt a rettenetes viselkedést tőle? Biztos nem lódít vagy túloz a lány viselkedését illetően, nem az a típus ez a srác. Meg is kérdeztem, ha ilyen szörnyű volt, miért maradt vele eddig? Azt mondja, hogy hűséges típus, és máskor meg tudott kedves és cuki lenni a lány, meg hogy nagyon szerelmes volt belé, meg hogy ha szakítás szélére sodródtak, mindig visszavett, és egy darabig kisangyalként viselkedett.

Szóval, volt ez a beszélgetésünk. Aztán találkoztam is a lánnyal. Teljesen véletlenül. Az egyik randin. Bár, így utólag, ki tudja, lehet nem is volt az teljesen véletlen... Egy cukrászdába mentünk, a srác vitt oda. És egyszer csak betoppant a lány, egy barátnőjével volt, de az a lány nem jött oda, távolabb ácsorgott. Az exbarátnője, mikor észrevett minket, odajött. Tényleg nagyon szép arcú lány élőben, meg az öltözködése is nagyon ízléses. Olyan csúnyán beszélt a sráccal... Nem káromkodott, hanem undok volt. Ő azonban nem nagyon válaszolt neki, nézett maga elé dühösen. Láttam hogy szenved, azt kívánja, csak tűnjön már el. Azt hiszem, egyszerre utálja, és kicsit még szereti ezt az exet. :/ Én eleinte inkább hallgattam, hogy nincs így közöm hozzájuk, ez az ő ügyük, de aztán nem bírtam nézni, lecsúsztam a bárszékről, és közöltem vele, hogy megzavart egy beszélgetést. Fú, végigmért a csaj lesajnálóan. Olyanokat mondott, hogy mit van a srác meglepve ha undok, mikor kidobta, de csak kérnie kell és újra összejöhetnek. Miután én felálltam, végre a srác is megtalálta a hangját, odavágott az asztalra hogy elég, és elzavarta az exet. El is húzott. Addigra már az egész cukrászda minket nézett, égett is a fejem, mert addig észre sem vettem, hogy így hárman mekkora feltűnést keltünk. :P

Utána mikor kettesben maradtunk,meg mivel nyitottam? Hogy azért elég szép lány ez az ex. :'D Hát nem tudom. A jó pillanatok miatt akkor is vele maradt volna több mint két évig, ha nem ilyen szép? Annyira nem illik a sráchoz, ő nem ilyen, ő normális, kedves. Amúgy az ex turi hogy fülig szerelmes még mindig, nagyon is visszavárja a srácot... De attól még nem hiszem hogy újra összejönnek. A srác nem véletlenül szakított. Idővel majd elfelejti. Amúgy nem olyan rég szakítottak, mondjuk úgy egy hónapja? Persze hogy még nem lépett túl rajta teljesen a srác sem. Egyébként is, mint kezdtem, mi ismerkedünk. De ha össze is jövünk egy nap, aminek amúgy nagyon örülnék, az nem mostanában lesz azért, még le kell zárnia, és belém kell szeretnie teljesen.


2017. márc. 1. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok amiket nem feltétlen lehet megmagyarázni. Biztosan ismered azt az érzést, hogy szeretsz valamit, majd belegondolsz, és nem tudod megmagyarázni. Kétlem hogy ez a külsőről szólt volna a srácnál. Biztosan lehet valami a lányban, ami nagyon tetszett a srácnak, és megbolondította, csak ilyenkor a rossz dolgok sokkal jobban szembetűnőek, mint a jók, amiket te főleg nem is láthattál, és tapasztalhattál.
2017. márc. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valahogy magyarázni kell a döntését...Nyilván volt ott megannyi jó dolog is a rosszak mellett... De mint általában, a rosszak felnagyítódnak, a jók pedig leértékelődnek és ami kezdetben még kiegyensúlyozottnak tűnt, idővel elég disbalanced lesz. Én is tudok csupa szépet mesélni az exeimről, az emberek haja égnek áll, hogy mik nem történnek más háza táján.. De mégis együtt voltam velük hosszú hosszú ideig, mert nem csak ebből állt. Ezek csak azok, amikre tisztán emlékszem, mert komoly szerepet játszottak a későbbi elhidegülés és majd szakításban.

Amúgy pedig mit szólnál, ha a jó tulajdonságait, a szép közös emlékeiket ecsetelné neked az ismerkedésetek alatt? Aztán megnéznéd és látnád, hogy oh, amúgy milyen csinos. Dobnál egy hátast.

2017. márc. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A srác teljesen korrekt választ adott, hogy miért maradt a lánnyal: "Azt mondja, hogy hűséges típus, és máskor meg tudott kedves és cuki lenni a lány, meg hogy nagyon szerelmes volt belé, meg hogy ha szakítás szélére sodródtak, mindig visszavett, és egy darabig kisangyalként viselkedett. "

Nem a külseje miatt maradt vele.

A srácokra pedig felesleges ráhúznod, hogy ennyire számít nekik a külső. Ha megnézed az oldalt, itt sem látni olyan kérdést, ahol egy srác azon dilemmázna, hogy egy csajjal maradjon e, akivel nem jön ki jól. De rengeteg kérdést látni nőktől, hogy konkrétan verik őket, mégis a sráccal maradnak.

2017. márc. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"A srácokra pedig felesleges ráhúznod, hogy ennyire számít nekik a külső."


Aha. Nem miattuk árulnak mindent pucér nőkkel, nem miattuk van tele az újság, tévé, film, plakát, videoklip csupasz seggekkel meg size 0-ás csajszikákkal. Nem a pasik mondják, hogy a rövid hajú nő férfi, a kövér nő nem nő, a lógó mell, a narancsbőr, a szőr bárhol undorító.

2017. márc. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt jegyezd meg kislány: hiába szép a tányér ha üres!
2017. márc. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak azért szerette, mert szép volt.Valami mást is szeretnie kellett benne, hogy kihúzza eddig,annak ellenére hogy egy bunkó volt.Amikor megismerkedtek gondolom normálisan viselkedett, ahogy írta is, hogy tudott kedves lenni, ha akart. És aztán rájött bunkó,de emlékézett a sok szépre amit együtt átéltek stb..reménykedett, hogy mégis nem az a csaj, akinek nincs belül semmi,főleg miután a csaj próbáld uralkodni magán. Ennyi, aztán rájött itt már nem változik semmi, és szakított.Nem gondolom, hogy a külseje miatt maradt vele ennyi ideig.
2017. márc. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szép lányoktól többet tűrünk el, ez tény.

De lány is rengeteg van aki jó külsejű, de bunkó pasassal van együtt, mert nektek is számít a külső.

2017. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7Ez tök altlagos igen.Jónővel akkor ia tovább húzzák a pasik ha tudják h egy idióta,mert a szeptol nehezebb megválni.Ugyan ez női részről is igaz.Sajnos ez van.(6)
2017. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!