Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sír ennyit a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír ennyit a barátom? Az én hibám? 19/l

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyunk együtt a párommal és nagyon szerelmesek vagyunk, nagyon nagyon szeretjük egymást és igazából szinte nem is foglalkozunk nagyon mással csak magunkkal. Tényleg nagyon boldog vagyok vele és igazából minden tökéletes de az elmúlt héten a szerelmem háromszor is elsírta magát. Szimplán hétköznapi helyzetekben, például vett nekem egy nagyon szép ajándékot amire már régóta vágytam és ő megvette nekem, aztán össze vissza köszöngettem neki, beleültem az ölébe simogattam a fejét, puszilgattam meg ölelkeztünk csöndbe és ő egyszer csak elkezdett sírni :( Pedig olyan jó volt és kérdeztem mi a baj, de ő csak azt mondta, hogy nagyon szeret engem. Kérdeztem, hogy és most ezért sír? És mondta, hogy igen.

Aztán egyszer egyik éjjel miután együtt voltunk és csak öleltük egymást akkor is sírt, hallottam és éreztem de nem akartam szólni. Legutoljára pedig ma amikor vacsit főztem neki és közbe énekelgettem, de csak vicc volt az egész csak szórakoztam picit. Illetve nem sírt csak láttam, hogy könnyezett. Aztán odajött és ölelgetett.


Gondolkodok rajta, hogy van e valami apróság amit nem veszek észre, valamit amit rosszul csinálok, hogy kiakasztom. Eddig nem volt ilyen, vagyis azt már az ismerkedésünkkor tudtam, hogy ő nem bunkó érzéketlen alak hanem nagyon okos és kedves, de nem láttam sírni még előtte se meghatódni valamin. Igazából pár hete lett ennyire bensőséges a viszonyunk mikor egész éjjel beszélgettünk és "szerelmet vallottunk" egymásnak, tudom bénán hangzik, de olyan jó volt. Neki még sosem volt komoly kapcsolata, de nekem már a második randinkon mondta, hogy feleségül vesz majd :D Csak aggódom miért van ez, mert szerintem van valami gondja csak nem mondja el. Valami nyomasztó dolog a múltból vagy ilyesmi :( Félek, hogy arra emlékeztetem és ez folyton eszébe jut, nem hiszem hogy azért sírna mert boldog vagy nemtudom. Szerintetek mi állhat a háttérben? Még nem kérdeztem meg tőle, mert szerintem nem örül ha szóba hozom.


2017. febr. 13. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy attól fél, hogy elveszít? Ilyenkor nagyon örül és boldog, de eszébe jut, hogy akár el is veszíthet és ezt nem akarja
2017. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Azt miért olyan nehéz elhinni, hogy azért sír, mert boldog? Nem ő lenne az egyetlen, aki örömében, vagy a meghatottságtól sírja el magát.
2017. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Édesem el ne engedd ezt a srácot. Tűzbe menne érted. Hagyj neki időt, ha még kétszer megtörténik, akkor ülj le és beszélgess vele, bensőségesen kedvesen, legyél olyan amilyennek szeret téged, hátha mondja, hogy mi a baj. Egyébként nem gondolnám, hogy baj lenne, csak ne engedd el, nagyon szerethet és nagyon boldog szerintem veled.
2017. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%
Biztos VV Aurelio a példaképe:)
2017. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen örömében sír! Boldog! Ne komplikáld túl!
2017. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Meglehet, hogy a penetráns leheleted miatt könnyezik be.
2017. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

Én nem bőgök ennyit, pedig rekorder vagyok.


Gratulálok, hogy még férfiként tartod számon. Nekem ez a szerelemféltésből öl kategória.

2017. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

Tudod, nincs azzal baj, ha egy ferfi nem jatssza a koszivut.

De nekem ez mar tulzas. Semmi eletetek nincs egymason kivul. Probaljatok meg ket kulon emberkent is letezni.

2017. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy te vagy az első kapcsolata, vagy nem remélte, hogy lesz barátnője, esetleg emlékezteted valamire/kire szeretett/elhunyt családtag, gyerekkori emlékek. Nem hiszem, hogy azért sír mert bármi baj lenne veled. Meghatott, túlcsordulnak az érzelmei. Vagy látens emos. Ki tudja.

30/f

2017. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%
Írtam privátot.
2017. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!