Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől most hogy kéne éreznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől most hogy kéne éreznem magam?

Figyelt kérdés
Párom nemrég bulizni volt, és ott volt az egyik csaj ismerőse is. Láttam az aznap esti üzenetváltást a párom és haverja közt, amiben éppen ecseteli neki, hogy mennyire szexelne a csajjal, de tudja hogy nem lehet. Tudom hogy magamhozláncolni senkit se lehet, de most körülbelül egy nagy nullának érzem magam aki nem elég a párjának.. Válaszokat köszi előre is.. 24L
2017. máj. 9. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy régi mondás, "ha szemmel mindent el lehetne intézni,

az utca tele lenne halottakkal és terhes nőkkel"


Nem arról van szó, hogy nem elég, hiszen ilyen korban

a krumplit is megdugná némely srác, ha az nem gurulna el.

2017. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

ha nem lennél elég, akkor nem csak gondolna arra, hogy szexelne vele, hanem meg is tenné, de nyilván nem éri meg félredobni téged meg a kapcsolatot azért, hogy szexeljen egyet egy csajjal.

Szóval jól kéne érezned magad és királynak, hogy érted érdemes visszafogni a szaporodási ösztönt.

2017. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Itt szerintem nem arrol van szo, hogy ki mire vagyakozik meg tarsai, mert mindenki lat olyat, aki tetszik neki. Szerintem itt inkabb a tiszteletrol van szo, hogy "oke, o tetszik, de nem ecsetelem azt x szamu havernak, hogy hogyan dugnam meg ezt az alanyt, mert megalazo a paromnak". Lehet hogy nem csal meg, de szemernyi tisztelet sincs benne irantad. A tisztelet ugyanis nem ott kezdodik, hogy az uriember nagy kegyesen nem martja bele mindenkibe a farkat.
2017. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Én biztosan szakítanék
2017. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a sokfajta gondolatot. Én sajnos még mindig nem tudom, mit kellene erre reagálnom
2017. máj. 9. 13:06
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Otthagyni a pitttsába az ilyen undorító férget. Most ha legközelebb elmegy esetleg bulizni akkor körmödet rágva fogsz otthon várakozni, h vajon megkettyintette-e a csajszit? Hajrá! Számomra nincs az a szerelem, h az idegességbe és a bizalmatlanságba tönkretegyem magam!
2017. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

"Én biztosan szakítanék" - ja, ha lenne kivel :D


1. Erről a pároddal kellene beszélned.

2. Hogyhogy "láttad" az üzenetváltást?

2017. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
8.: én írtam, hogy biztosan szakítanék és több éves párkapcsolatban élek
2017. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként nem értem, most mi a bajod? Tök frankó a pasi, mert nemet tud mondani, miattad. Érted! Érted?
2017. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Férfiaknál ez elég gyakori téma, hogy ki kit dugna meg, nincs ezzel semmi baj, főleg ahogyan a barátod reagált erre.

Téged és a veled való kapcsolatát többre tartja, mint egy egyéjszakás kalandot, ez nagyjából megfelel egy szerelmi vallomásnak az ő barátai felé.

2017. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!