Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen összeveszni szerintetek? 18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen összeveszni szerintetek? 18L

Figyelt kérdés
Páromal elmentünk bugyit venni,de ő megsértödött mert nem azt vettem meg ami neki tettszet.
2017. máj. 10. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ. Ha azért vitted magaddal, mert kérted, hogy segítsen a választásban, akkor jogos, hogy megsértődik. Egyébként nem. Nyilván azt vedd meg, amelyik kényelmes és tetszik. De párszor már én is vettem olyat, ami kevésbé tetszett nekem, esetleg nem volt annyira kényelmes. Esemény előtti fehérneműnek pont jó lesz, addig a tíz percig kibírom, amíg le nem rángatja rólam. :D

20N

2017. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
A párod nőjön fel!
2017. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Párod vegye meg azt, amit ő akar, és hordja :D Ha neked nem tetszik, ne erőltesse rád, nem ő fogja hordani. Vagy mégis? :)
2017. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ma 10:45


igen de ha nem tartja szexinek,akkor engem sem tart kivánatosnak

2017. máj. 10. 10:47
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Azért gondolom nem egy 20-as évekbeli bugyót vettél, annyira nem lehetsz gáz benne, hogy megsértődjön érte. :)

Mondjuk ha egy nagyon szexi, fehér tanga helyett egy foszforeszkáló zöld fordos bugyit, akkor esetleg érthető.

2017. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező! Az én párom nem a bugyijaimra szokott felizgulni, hanem rám... Felőle még egy zsák is lehetne rajtam, akkor is megkívánna, úgyhogy valószínű itt a pároddal lesz a probléma
2017. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 10:50


persze annyira nem fontos a bugyi hogy mi nők mégis állandóan a fehérnemü boltba járunk.

2017. máj. 10. 11:01
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Tini rovatba.
2017. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Azért nem izgul fel a barátod, mert nem az a bugyi van rajtad, amit ő akar? Tényleg ilyen külsőségeken múlik egy kapcsolat? Nem akarom elhinni, hogy valaki ennyire felszínes. Nagyon remélem, hogy ez csak egy rossz vicc.
2017. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom néha elnézegeti az én kényelmes pamutbugyijaimat, röhögcsél rajtuk, hogy semmi tanga meg necc meg mittomén, de aztán úgy megk**r, hogy nem bírok állni a lábamon. Persze mi nem 18 évesek vagyunk, akik szerint összefüggés van a fehérnemű meg a libidó között.
2017. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!