Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom vagy jogos ha megsertodok ezen?

Figyelt kérdés

A baratommal lassan 6 eve vagyunk egyutt, es az utobbi 1 evben elég sok problémánk volt a kapcsolatban (fokepp az o hibajabol) es megbeszeltuk hogy változtat, meg tesz azert hogy visszaepuljon a bizalmam.

A gond az, hogy eleg sokat jatszik (cs go-val vagy mivel) es ma lattam, hogy egy masik sracnak irta, hogy van egy csaj aki annyira fäszán játszik hogy sose gondolta volna hogy ilyen jo lehet egy lany, meg hogy nagyon beszedes es olyan cuki a hangja hogy szivesen elelvezne ra. Amugy kulfoldi csajrol van szo, gondolom igy vicceskedve irta de nekem akkoris baromira szarul esett es meg is sertodtem hogy igy beszel a hatam mogott... A srac vissza is kerdezett hogy van e baratnoje. Na mindegy, szeirntetek mennyire vegyem komolyan vagy tulreagalom?

Koszi elore is.21L


2017. ápr. 29. 06:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az a hangjára elélvezős beszólás elég bunkó volt mindkettőtökre nézve. Gondolom valami elcseszett poén volt, mert felpörgött a játéktól. Egy kis duzzogást megér, de szerintem nem olyan, ami bizalomvesztést eredményez.
2017. ápr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem egy kicsit gyerekek vagytok még :))) Ez semmiség...
2017. ápr. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé túlreagálod szerintem.A barátodnak meg mondjuk benőhetne lassan a feje lágya hacsak nem 16 év környékén van.
2017. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat: )


Hat eleg sok mindenen atmentem mar miatta, es en nagyon elnezonek tartom magam (tulajdonkeppen nem csalt meg csak sok ideig jatekfuggo volt es emiatt tonkrement a kapcsolatunk, elhanyagolt, en emiatt nem akartam vele szexelni mert csak arra kellettem neki, aztan o szinte szexchatelt egy csajjal vagyis kepeket kuldozgettek egymasnak. utana szakitottunk es rajott hogy hulye volt en meg megbocsatottam azzal a feltetellel hogy visszaszerzi a bizalmam erre ilyenekkel bant meg..) legszivesebben szetvernem a fejet egy felteglaval :D

2017. ápr. 29. 07:13
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Pedig vagy a te fejedet kéne szétverni egy féltéglával, vagy érdekesebbnek kéne lenned egy fostalicska fps-nél, de a szexmegvonással zsarolást is hagyhatnád a francba. Ennek esteleg lenne eredménye is.

30/f

2017. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Az nem zsarolás, ha nincs kedve a szexhez, mert a barátja egy tapló. Utolsó gondolom Te sem adnád oda a bankártyádat egy csajnak, ha csak arra kellenél vagy Te sem szívesen feküdnél össze életed szerelmével, ha nonstop egy hisztis házsártos p*csa lenne... Egy kapcsolat két emberen múlik es egy nő ne csak szexre kelljen már. Akkor felesleges a párkapcsolat is.
2017. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A barátod mit szólna, ha mondjuk Te is találkozgatnál egy sráccal, mert nem a kiber térben akarsz lenni? Nem kell csodálkozni, egy függő emberrel nem jó együtt lenni.
2017. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#5: szerintem meg a te fejedet kene szetverni egy felteglaval.


többieknek köszönöm es amugy nem zsaroltam szexmegvonassal, csak annyira leszarta a kapcsolatot hogy csak akkor akart velem talalkozni ha szexelni akart eppen. nekem meg igy nem volt kedvem hozza. valoban en vagyok a szar :D

2017. ápr. 29. 09:09
 9/18 A kérdező kommentje:
Amugy azt nem irtam de fontos, hogy miota ujra osszejottunk (kb. 4honap) azota mindem rendben van, nem megy a jatek a kapcsolatunk rovasara es normalis velem, csak ez most nagyon rosszul esett tőle
2017. ápr. 29. 09:25
 10/18 anonim ***** válasza:
8%

Ja, én azt hittem együtt éltek. Így pláne a te fejednek jár a tégla. :D

30/f

2017. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!