Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt barátommal, 1 éve össze is költöztünk.Azonban nagyon ellaposodott a kapcsolatunk.Nincs szex,minden nap ugyanolyan,23 évesen úgy érzem magam mint egy 40-es kiégett nő(most ezzel nem akarok megbántani senkit)aki otthon csak főz,mos,takarít másra nem is kell...( a párom egyébként 32 éves) elszomorít,és nem vagyok túlságosan boldog.Vannak jobb napok, de akkor sem érzem úgy, hogy jaj de boldog szerelmes pár lennénk. Már számtalanszor felhoztam neki a témát, próbáltuk megbeszélni, de hiába az ígéretek, hogy jobban oda figyel rám stb...Én próbálom magam visszafogni, hogy ne hisztizzek, meg ne kapjam fel a vizet azonnal mindenen,de ő nem változtat semmin.semmi nem változik, pedig elmondása szerint szeret és nem akar elveszíteni. Mindig én vagyok az aki felhozza a problémákat pedig ő is érzi ,hogy nincs minden rendben.Tegnap is megbeszéltük, hogy meg kell beszélni ezt azt majd munka után,és én kíváncsian vártam, hogy vajon, eszébe jut-e majd felhozni.De természetesen nem tette, pedig lett volna rá alkalma.Nem értem ha annyira szeret, miért nem partner a problémák megoldásában, miért csak tőlem várja el azt?

Tudna valaki tanácsot adni, hogy mi ilyenkor a megfelelő megoldás?Csak a szakítás maradt megoldásnak?

Köszönöm a segítséget!


2017. máj. 10. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretek hétvégén kimozdulni, főleg jó időben . Egesz héten a négy fal között ülök egy irodában, alig várom, hogy kint legyek, mehessek valahova.

Hétköznap eljárok edző által tartott fitness órákra. Hétvégén is szeretek menni, programokat csinálni párommal.

Lehet, hogy a te párodnak olyan munkája van, hogy ide-oda megy egész nap és örül ha munka utan otthon leülhet. Vagy csak szimplán otthonülős típus.

Szerintem ha nem változik ez a helyzet es nem hajlandó megbeszélni a dolgokat, nem veszi figyelembe az igényeidet, soha nem leszel boldog, ha vele maradsz.

2017. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ó mintha magamat hallanám pár hónapja. Programokat szerveztem ahová hol jobb, hol rosszabb kedvel jött velem a párom. Szexi fehérneműket vettem hogy feldobjam a szexuális életünket. Tartottam a "hisztis"gondolatokat magamban de persze néha az elégedetlenségem felszínre tört. Problémákat csak elodáztuk fáradtság, családi programok, egyebek miatt. Ő soha nem hozta fel ha én igen eleinte terelés utána veszekedés lett belőle.Unalmasnak rondának mindenkinél kevesebbnek ereztem magam a szemében. Úgy hogy több éve együtt éltünk.Engem elhagyott... Utólag csak annyit bánok, hogy bárcsak beláttam volna hogy ami nem megy, nem kell erőltetni.Küzdöttem ahogy te és egyik napról a másikra vége lett, belebetegedtem ő pedig éli világát. Ha valaki a kapcsolat alatt nem küzd érted és a boldogságotokért utána fog? Ja és a szakítás reggelén is azt mondta szeret... Nem mondom, hogy így fogsz járni csak annyit figyelj a jelekre..
2017. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!