Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom túl jónak gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl jónak gondol magához, ezért elhanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttem a párommal, teljesen más életmódot folytattunk.

Ő az a tipikus közvetlen srác, sok baráttal, könnyen teremt kapcsolatokat, eljárogat, ismeri a természetet, a családjában egyszerű, ám de kedves emberek vannak.

Az én családomban magasan tanult emberek vannak, sokat olvastak, magas pozícióban dolgoztak. Én nem voltam valami barátkozós, kitűnő tanuló voltam, nehezen nyíltam meg. Én is sokat olvasok mostmár, igyekszem művelődni.

(ezt nem nagyképűségből írom, ez a helyzet, nem gondolom magamat többnek).

Amikor a párom megismert engem, már akkor mondta a barátainak meg nekem is, hogy túl jó vagyok hozzá. Nekem viszont nagyon megtetszett, és konkrétan én udvaroltam neki lány létemre. Én kerestem, én hívtam találkákra, mert nagyon megfogott. Hiába viszonozta az érzéseimet, rengetegszer mondta, hogy még nem akar velem "együtt lenni", és nem mondta el, hogy miért. Mindenkinek dicsekedett velem, hogy milyen okos vagyok, meg kedves, stb. ennek ellenére nm jöttünk össze.

Utána mégis kimondtuk, hogy együtt vagyunk, ennek ellenére én a ai napig úgy érzem, hogy kisebbségi komplexusa van, és nem tudok mit tenni, rajtam tölti ki.

Mondok példákat:

-Mindent ő akar fizetni. ha nincs pénze nem megyünk sehova. MONDTAM neki, hogy engedje már meg, ogy én is fizessek néha, valami közös programot neki is, de nem engedi, akkor inkább otthon ülünk.

-Sokat dicsekedik a baráti körében a családommal, még vadidegeneknek is

-ha olyat teszek, ami neki nem tetszik, iszonyatosan lekezel, megaláz, és nem egyszer mondja nekem, hogy mit képzelek hogy hercegnő vagyok?(például amikor közli velem, hogy menjünk valahova, felsorolok neki 10 programot, de neki egy sem jó, utána meg inkább olvasok mert nem tudok mit kezdeni, ő meg kiakad, hogy én hercegnő vagyok és engem mindenáron el kell kényeztetni, holott ő akart elmenni valahova).

-Múltkor mondtam neki este, egy összeveszés alkalmával, hogy hívom Apámat és haza megyek(apa pont munkából jött és gyalog már nem tudtam volna megoldani a hazamenetelt), mire közölte, hogy azt biztos hogy nem, és nem engedett ki a házból, a kulcsot elvette.

-SOkszor kritizálja a külsőmet, másszor meg viccel, hogy nem gondolta komolyan

A kapcsolatunk elején minden ismerős mondta, hogy jöjjön össze velem, de ő nem mert, és a mai napig nem hajlandó elmondani, hogy miért.

NAgyon szeretem, de nem tudom kezelni, hogy ennyire ilyen velem. Mi a megoldás?

Wall of text, hupszi, ne haragudjatok. :)


2017. máj. 10. 14:01
 1/9 A kérdező kommentje:

nem*

mai*

Bocsánat a hibákért.

2017. máj. 10. 14:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Le kéne ülni vele megbeszélned ezt, mert csak rosszabb lesz és, ha hosszú távúra terveznéd ezt a kapcsolatod akkor már az elején ki kéne lőni az ilyen problémákat. Egyébként igen, a barátodnak egyértelműen kisebbségi komplexusa van veled szemben meg egy kicsit agresszív is hozzá ami nem túl jó kombó .
2017. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "egyszerübb" lányt gondolt maga mellé. Lehet nem bírja feldolgozni hogy faterodék tele vannak és hogy neki is valami ilyesmi életszínvonalat kellene hogy teremtsen neked. Ebben szocializálodott hogy a pali a "családfő", ő a létfenntartó. Más kasztban vagytok. Tudod most ő a szegénylegyény.
2017. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Baszkd ki az idiótát. Mi az, hogy bezár a lakásba. Én feljelentettem volna. Ketlem, hogy nem találnak jobbat, és pont egy ilyen alak kellett neked? Aki még sem becsül?
2017. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Azért kellett ő, mert amellett, hogy ilyen, számos jó tulajdonsága van. Ritka jó lelke van, bármi van, lehet rá számítani, és becsületes, erényes ember.

Apát nagyon nagy "kihívásnak" tekinti. Tudja, hogy Nekem Apukám a legfontosabb ember az életemben(olyan jó nevelést kaptam, és bármi volt, Apa mindenben támogatott), ami neki furcsa, mert ő náluk hatalmas családi balhék voltak.

Sose éreztettem vele, hogy teljesítenie kell, hiszen nem is várom el. Ő mégis ezt érzi.

2017. máj. 10. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ne haragudj, de mi a jo fittyfenet keresel meg emellett a szanalmas figura mellett? Elhiszem hogy van a fejedben valami varazslatos alomkep rola, de hogy leirasod alapjan ez a valosaggal nem talalkozik, az is biztos. Ilyen faszitol konkretan menekulni kell.
2017. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bezárt a lakásba? Személyi szabadság megsértése, elég súlyos bűncselekmény. Nem értem, hogy miért vagy még vele.
2017. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy még együtt ezzel a kisebbségi komplexusos, kisajátító barommal?

22/L

2017. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha neked ez jó akkor te sem vagy különb a szánalmas, közveszélyes barátodtól. Az hogy bezárt téged azzal már bűncselekményt követett el.
2018. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!