Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azzal ba szogat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azzal ba szogat, hogy MINDIG van nálam óvszer és biztos csak azért, hogy bármikor megcsalhassam. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Mindig van nálam: zsebkendő, normális svájci bicska, óvszer, rágógumi, kulcsok, telefon, igazolványtartó (minden igazolványommal benne), öngyújtó (pedig nem is dohányzom) és paprika gázspray. Mindezek a nadrágom négy elülső és farzsebeiben összesen.


Én ezt így szoktam meg már és kb 18 éves korom óta így hordok mindent. Nem baj ha más nem, de nekem ezek alap dolgok, mert mind volt már hogy jól jöttek. Ráadásul korábban egy lányt sem zavart az óvszer, pedig ezen nincs semmit titkolnom, mutattam már másoknak is, vagy bárki lány is láthatta amikor hazaérek és kipakolom őket a zsebeimből fél perc alatt.


A vicc, hogy használunk óvszert és volt már hogy szexeltünk nyilvánosan (autóban) és ott meg pont jól jött, hogy volt nálam, különben szex sem lett volna.

24/f


2017. máj. 11. 14:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
"ezt egy idióta picsogásnak, kamu-érvnek, kamu-idióta-női megsértődésnek érzem az egészet" - hát nem egy Love Story, akárhogy próbálom beleképzelni.
2017. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

10: Nem dudorodik semmi.


Tudom hogy nem "divat" és nem "menő", de nem feszülős ruhákban járok. Ez eddig kb egy lányt sem érdekelt.

Most csak elképzeltél magadnak valamit, de ha itt előtted pakolnék bele mindent a (farmer) zsebeimbe, fel sem tűnne hogy mind ezek nálam vannak. Kérlek a kérdésre válaszolj


11:

Ez így van, hiszen most a valóságról, való életről van szó, nem egy romantikus filmről.

2017. máj. 11. 17:11
 13/19 anonim ***** válasza:
Az en paromnal volt regen az autoban a kapcsolatunk elejen. Azt elhasznaltuk, es ahanyszor vettunk, mindig nalam volt, mert neki mar nincs szuksege arra hogy legyen nala, legyen inkabb nalam. Es igy le is rendeztuk, jol is esett :) mar persze fogamzasgatlot szedek, mert komoly a kapcsolatunk :)
2017. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ne terelj, kérdező! Az öngyújtóval adhatsz tüzet dohányosnak, vagy tábortüzet gyújtasz, agy vezetéket plankolhatsz... az óvszerrel meg csak dughatsz.

(esetleg felfújod egy óvodásnak?)


Az meg bazira nem érv egy párkapcsolatban, hogy a korábbi nőid....

menj vissza hozzájuk, akkor.

2017. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13:

Köszi!


14:

Vak vagy? Már a kérdés leírásában is leírtam, hogy már kettőnk között is hasznos volt, hogy van nálam óvszer mert már volt hogy spontán autóban szexeltünk. És ha akkor nincs nálam ahogy szokott, akkor nem is szexeltünk volna.

2017. máj. 12. 18:26
 16/19 anonim ***** válasza:

Tehát... a nyilvános szex- bár megvan a maga izgalma- de komoly szabélysértésnek minősül. Jobb lenne mellőzni.

Ha ez mégsem megy, akkor is felejtsd el, hogy magadnál hordod a gumit. Ha szereted őt és együtt akrsz vele maradni, őt viszont zavarja ez és bizalmatlanná teszi akkor okos enged alapon átadod neki az óvszert, hogy ezentúl hordja ő a pénztárcájában. Te meg ezentúl zeb helyett csak 3-at használsz ki. Így nincs hiszti, nincs vádaskodás, a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. Nem kell ezt túlbonyolítani.


25/N

2017. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hát ez nem a "káposzta is megmarad" esete... inkább csak a kecske lakik jól, de egyet értek veled.


Előző kapcsolataimból megtanultam, hogy ha szeretek valakit, akkor megcsinálom, amit kér, ha fontos neki. még ha hülyeség is... de nekem nem számít. Neki fontos, én megteszem. Ha nem múlik rajta sok.

2017. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#15 vak vagy? Azt írtam, nem érv, hogy más nőid mit mondtak, menj vissza hozzájuk. Ahogy fentebb írták egy kapcsolatban az ember megtesz egyet, s mást a párja kedvéért.

Az az egy alkalom, vékonyka érv, mert akkor épp ti ketten voltatok együtt.

2017. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Vagy az óvszert teszed ki, vagy a csajt.
2018. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!