Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolatta lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Még csak egy éve lesz,hogy együtt vagyunk. Mászkálni mászkálunk minden fele,de mar nem olyannak érzem a kapcsolatunkat. Együtt élünk,bár ő csak hétvégén jár haza. De már csak egy hónapig lesz így. Lehet valamit tenni?
2017. máj. 11. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor beszélgettetek utoljára őszintén és nagyon mélyen egymással? Bármiről?


A hosszan tartó kapcsolat egyik titka a mély és őszinte beszélgetés bármikor és bármiről.

2017. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem mostanában. Mióta együtt vagyunk,talán 2 x összesen. Én sokszor elmondom neki a problémáimat,de olyan mintha nem is érdekelné. Ellenben,ha ő elmond valamit,én próbálok arra törekedni hogy segíthessek.
2017. máj. 11. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

kölcsönösségen múlik minden


látod? egyszerű a kulcsa az egésznek: beszélgetés hosszasan mindenről őszintén

2017. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy kapcsolathoz két ember kell.Ha ő nem partner ebben, akkor nem tudsz mit tenni.

Szerintem ne hagyd, hogy tovább rabolja az idődet.

Találj olyat,aki minden téren hozzád illik.Kár lenne több évet kidobna a kukába mellette.

Egy kapcsolat alapja a kommunikáció.Ha ez nincs rendben és kb sosem működött, akkor én ennek véget vetnék.

2017. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valahogy minden kérdés alatt ott vannak a "szakíts vele, úgy minden jobb lesz" kommentek. :D

Hát szerintem azért várd ki, amíg letelik ez az egy hónap, és többet lesztek együtt (ha jól értettem). Lehet, hogy úgy lesz időtök beszélgetni, egymásra figyelni, újra ráhangolódni a másikra.

Persze ha tényleg csak lefelé visz az út, akkor szakítani kell...

2017. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!