Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem de kezdek belefáradni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt. Még itt az elején szeretném leszögezni, hogy a kérdés ellenére szeretjük egymást és szeretném megoldani a problémát nem pedig rögtön elhagyni őt. Ezen kívül nincs is semmi más negatívum a kapcsolatunkban. Nem használjuk ki egymást (rajtam nincs is mit kihasználni mert semmim nincs, én meg nem vagyok kihasználós fajta).

A problémám az, hogy a kapcsolatunk elejétől kezdve nincs rám elég ideje. Nálunk kimaradt az, hogy órákig beszélgetünk dolgokról pedig bevallom ez hiányzik. Akkoriban is szóvá tettem de azt mondta, hogy idővel jobb lesz (elég sz*r munkahelye volt meg mezőgazdaságban is dolgozott) azóta eltelt 3-3,5 év és nem sokkal jobb a helyzet. Az elején többet volt ténylegesen velem (7-9 órát tudtunk együtt tölteni) most meg az van, hogy nála vagyok péntek szombat vasárnap és ezidő alatt egész nap az udvaron tevékenykedik a saját dolgaival. Félreértés ne essék. Én nem azt akarom, hogy mindent adjon fel és körülöttem forogjon a világ... csak belefáradtam, hogy rohadtul nem jut rám idő. Meg állandóan panaszkodik, hogy semmire nincs ideje. Este lefekszünk, elvagyunk egymással aztán alvás. Reggel felkel, lustizik egy fél órát és megy is ki. Már másik munkahelye van ahol 7-től 3-ig dolgozik és annyira nem fárasztó mint a mezőgazdaság. De soha egy telefont, sms-t nem ejt meg. Mindig én hívom fel pedig számtalanszor megfogadtam, hogy ha ő nem keres akkor én se fogom de nem bírom ki, hogy nem hívjam. Sms-t meg nem is küldök már mert már vagy egy éve nem válaszol rá. A telefonbeszélgetés is annyiból áll, hogy "mizu? Jól vagy? Na majd beszélünk" -kb 2-3 perc. Hazaér fél 4 körül, este 10-kor ír, hogy beért de álmos meg fáradt meg korán kell kelni stb. Az anyukája egy korrekt ember, ha más lenne az életében akkor elmondani. De nem is feltételezek róla ilyet meg nagyon szarul hazudik mindenben. Na meg ennyi idő alatt észrevettem volna. Szeretném megtenni, hogy nem találkozok vele hétvégén és biztos besértődne de nem tudom megtenni mert akkor meg nagyon hiányzik. Szeretném megbeszélni vele csak akkor meg felkapja a vizet, hogy akkor nem fog csinálni semmit, bent fog dögleni meg stb. Elegem van ebből de nem akarom feladni emiatt az egészet. Amíg suliba jártam addig azt hittem, hogy biztos unatkozom és majd máshogy lesz ha én is dolgozni fogok. Már én is dolgozom, el is fáradok de a helyzet sajnos ugyanaz.


2017. máj. 12. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

hát, ezt még végigolvasni egy lehangoló volt.


hiányzik ebből a romantika, a szerelem, a szenvedély, az érdeklődés, de főleg a kommunikáció.



mit eszel a srácon, de őszintén??


jó vele a szex? mert mást nem nagyon tudok elképzelni.


mit ad ő neked?


figyelmet, időt, érdeklődést, törődést, beszélgetést, gyengédséget nem.


én szakítanék...

2017. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A kerti dolgokat miért nem együtt csináljátok? Vagy te addig mit csinálsz?


Van aki nem igényli annyira a kommunikációt.

Fél4től 10-ig mit csinál? Akkor is az udvaron van? Ezt te látod hogy hogyan telnek a napjai, hogy tényleg ennyi dolga van e, vagy ez csak kifogás...

2017. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet nincs neki veled jövőképe, csak dugópajti vagy, kamuszerelemmel fizetve, esetleg ő nem olyan szinten romantikus, miképp te szeretnéd, tehát nem illetek össze!

Ezen pedig gondolkozz el! :

"De nem is feltételezek róla ilyet meg nagyon szarul hazudik mindenben. "

Szóval szokott hazudni...

2017. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, ha igy jottel vele ossze, akkor tudtad, hogy elfoglalt, es valoszinuleg azt is, hogy a kapcsolatotoktol nem fog hirtelen megallni az elete vagy o gyokeresen megvaltozni. Ettol meg szerethet, de ez nalatok szerintem ilyen helyzet. Az en parom is elfoglalt, tudtam elore, ugy jottem vele ossze, hogy tisztaban voltam vele, hogy nem reggel 9 es du. 5 kozott dolgozik, hanem heti 6 napot fel 9-tol este fel 8-ig. Amikor tavkapcsolatban voltunk, akkor is volt olyan, hogy egy hetvegere tudtam odarepulni az egesz honapban, es abbol is szombaton dolgoznia kellett. Ez van, nem all meg a vilag :).
2017. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval.

Ha felhozod neki a "nem érzem jól magam veled, szeretlek, de ez így nem működik, és szakítani szeretnék" témát várható, hogy változtatni fog, ha szeret. Ha nem, akkor meg egyértelmű a döntés.

2017. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ténylegesen foglalkozik mezőgazdasággal, már mint nem egy kertet kapirgál, akkor ez ilyen. Ott ha munka van, akkor kell elvégezni, mert lehet, két nap múlva késő és kihat egész évre. Egy példa, a barátomnak kellett 4 nap a szigetfesztiválon. Ezzel, bukott 2 millát, mert a munkát sem előtte, sem utána nem, lehetett már elvégezni.

Te látod, megéri, vagy sem és el tudod így fogadni, vagy sem. Szenvedsz csak, az a szerelmet, vonzódást meg fogja ölni.

Nálam is, tudta a párom, nincs nappal, nincs éjszak, nincs karácsony, nincs szilveszter, stb. Ő, elfogadott így.

2017. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a ház körüli munkákat végzi, kert, fólia, állatok, stb. Vagy szerel, bütyköl, maszekol valamit. Ez így nagyon jó, ha mindkettőtöknek azonos az érdeklődési köre.


Próbáltad már, hogy ilyenkor te is kimész hozzá, és segítesz vagy ilyesmi? Lehet, hogy segítene, ha te is ott tevékenykednél körülötte.

2017. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen ketten kelletek, hogy megoldjátok a gondokat. Az egy dolog, hogy nincs rád ideje, de nekem a kérdésedből az tűnik ki, hogy nincs is ennél többre igénye. Ha lenne, tenne érte, mert neki is késztetése lenne rá. Hiába váltott munkahelyet, több szabadidővel, azzal sem változott semmi.

Se beszélgetés, se közös programok, legfeljebb némi szexuális élet és ennyi. Egy idő után nem lesz semmi, ami összetartson benneteket, mert konkrétan nincs élet a kapcsolatotokban.

A lényeg az, hogy ha ezen változtatni akartok, ahhoz kellesz te is és ő is. De ha neki alapvetően megfelel ez a felállás és nem akar változtatni, akkor ott nincs mit tenni. Ha csak a te kedvedért erőltetné meg magát, hogy befogja a szádat, annak sincs értelme hosszú távon, mert kis idő múlva minden a régi kerékvágás szerint menne.

Mondd el neki mindent, amit nekünk és majd meglátod, mit tudsz tenni.

2017. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra szakít időt amit fontosnak érez. Megszokta hogy vagy neki, semmit nem kell tennie ezért hisz még így is vele vagy. Nefélj ha eljárnál barátnőzni szóvá tenné. Ne menj hozzá most hétvégén! Mind te is azt hogy fáradt vagy! Meg jövő héten is meg azután és azután is! Lesz ideje meglásd!
2017. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sosem tudtam normális választ adni arra ha megkérdezték, hogy mit szeretek benne. De ugyanúgy nem tudok arra sem válaszolni, hogy mit szeretek a szüleimben, testvéremben vagy bárkiben. Kedves, megértő, szerethető ember. Egyáltalán nem rossz indulatú és hasonlít a családom tagjaira. Szóval egy teljesen normális ember, semmi extra. Elmondása szerint velem tervez én pedig vele, és azonosak is a vágyaink. Neki lehet, hogy jó ez mert nagyon ritkán teszem szóvá ezt a problémát és próbálom nem éreztetni vele, támogatom mindenben és szeretem. Sokszor mondja, hogy olyan jó vagyok vele és köszöni, hogy megértem. Pedig hát nagyon nem értem meg. Az idő téma elég kényes, általában nem is jutunk közös nevezőre... ha nagyon betelik a pohár akkor szóvá teszem de ő meg felkapja a vizet és szerintem besértődik, aztán nem szólunk egymáshoz egy kis ideig. Én nem tudok neki segíteni a kinti munkáiban mert szerelni nem tudok, rotációs kapával bánni nem tudok és traktort vezetni sem. Ő ilyesmiket csinál. Vannak kisebb földjei de még csak nemrég kezdett bele úgyhogy még elég döcögősen megy a dolog. Tényleg az udvaron/garázsban szokott lenni, akkor is szerel vagy bütyköl valamit.

Nem szokott hazudni nagy dolgokban, de ki az aki nem szokott néha füllenteni? :) Soha nem hazudott lényeges dologban, inkább csak kegyes hazugság volt 1-2 dolog de előbb-utóbb mindig "lebukott".

Tudtam, hogy kevés ideje van, de nem gondolom, hogy csak az én hibám ez mert mindig azt mondta, hogy jobb lesz. És én ezért vártam és várok is, hogy mikor lesz már jobb. Igaz azt nem mondta, hogy mikor de reméltem, hogy a közeljövőben. Azzal is tisztában vagyok, hogy a mezőgazdasági munkák nem várják meg, viszont ez télen is ugyanígy van... akkor pedig nem sok mindent lehet csinálni a földeken. Volt 30 kecskéje és eladta őket de egy perccel sincs több ideje. Pedig már kezdtem reménykedni de hiába. Néhanapján elmegyek egy barátnőmmel sétálni vagy csak együtt töltjük a délutánt/estét de nem csinál belőle problémát. Bízik bennem.

2017. máj. 12. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!