Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elöző hétvégénn volt egy randim, össze is jöttünk a sráccal. És elötte minden nap beszéltünk, kameráztunk és telefonáltunk.

Hát ez a héten megváltozott. Alig beszél velem. És bár állítja csak a munka és fáradt. De hát múlt héten is dolgozott. Meg azért ennyire ne legyen már az hogy ha meg van a nő akkor nem kell küzdeni.

Még nem feküdtünk le, azt azért hozzá teszem!

Csak nem értem miért van ez.

Szerinte csak azért mert 2 éve nem volt barátnője és újra meg kell szoknia.

Talán nem is az a kérdés mit kéne tennem, hanem hogy miért van ez?

És érdemes elmondani hogy mi zavar vagy várjak még? Hogy mi fog kisülni ?

Hisz még friss az egész és nem ismerjük egymást.

De addig meg zavar és nem mindig tudom leplezni.

Köszönöm az értelmes válaszokat és a véleményeket előre is.

23/l , oké oké fiatal vagyok :D



2017. máj. 12. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az összejövés a részéről is volt, vagy csak szerinted? Hány éves? Randin nem próbálkozott esetleg be? Lehet csak erre játszott, nem kapta meg és már nem fektet bele több energiát.
2017. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az ő részéről is szerintem.

hát ha arról van szó ,hogy nem kapott meg és így nem érdekli a dolog. akkor tovább is lépek.

2017. máj. 12. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:

En fel evig nem fekudtem le a mostani elettarsammal,3 het utan csokolhatott meg. De megis minden talalkozot kieroszakolt es nagyon vart ! Ezek szerint en izgalmasabb vagyok.


Van hobbid? Sportolsz? Megneznek a jelenleteben mas pasik? Orulten dogos domborulataid vannak?


Ha nem tudod fenntartani egy ferfi erdeklodeset hosszan,akkor nem fog rajongassal talalkozni veled rendszeresen. Ezen dolgozz.

;) :*

N

2017. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!