Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem valami nem jó a kapcsolatunkban. Szeretem és ő is szeret engem, de érzem, hogy nem szerelemmel. Túl vagyunk már egy szakításon, ő szakított, mert nem érezte a szerelmet. Utána viszont többször keresett, vágyott a társaságomra, majd ő kezdeményezte, hogy újra összejöjjünk. Én nagyon szeretem, el sem tudom képzelni az életemet nélküle, ezért kérném a tanácsaitokat, mivel lehetne megmenteni ezt a dolgot, vagy fellobbantani benne a lángot. Mikor újra összejöttünk maga mondta, hogy kezd szerelmes lenni, de már úgy érzem hanyatlik a dolog. Biztos vagyok benne, hogy nagyon szeret, de még mindig nem szerelemmel. Mikor még csak újra összejárogattunk én nem akartam az elején semmit, kértem, hogy várjunk és szerintem ez tetszett neki, hogy kűzdenie kell. Talán túl könnyen beadtam a derekam, mert túlzottam vágytam rá.

Lényeg, srácok mi az amivel szerintetek a legjobban el lehet csavarni a fejetek. Hogyan viselkedik egy tökéletes nő? Ha úgy könnyebb, és voltatok már szerelmesek, akkor hogy érzitek, miért szerettétek annyira a lányt?

Lányok, ha nektek már sikerült elérni, hogy valaki belétek szerelmesedjen, áruljátok már el mi a titkotok, mert ezt a fiút nem akarom elveszíteni. :)

Nem vagyok túl jó a kapcsolatokban, próbálkozom, és építő jellegű dolgokat várnék, kérlek, aki csak bántani, vagy negatív kommentet írna, nagyon kérem, hogy kíméljen. :)

20/L



2017. febr. 6. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszitek, hogy létezik örökké lángoló szerelem? Hiba! Így sose lesz hosszú kapcsolatotok/házasságotok.

A szerelem idővel elmúlik, szeretet marad helyette. Persze időnként fel lehet lobbantani a tüzet. Pl. járjatok el 'randizni'. Öltözzetek fel szépen, mint az elején. Kedveskedjetek ajándékokkal, ne hanyagoljátok el a testi kontaktust, ilyesmik.

2017. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy az exek nem véletlenül exek. A múltat tudni kell elengedni. Sajnos sok olyan ember van aki egy valakinél megreked és folyamatosan vissza-visszatér hozzá, de ez csak látszólagos boldogság. Szerintem az az igazán bátorság, ha új embereket ismersz meg, új látásmódokat. Ne akard magad újra visszarántani a mocsárba.
2017. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!