Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátommal már jó ideje együtt vagyunk,de már egyáltalán nem úgy viselkedik velem,mint a kapcsolatunk elején. Akkoriban nagyon figyelmes volt és úgy nézett rám,mintha én lennék a legnagyobb csoda a Földön. Mostanában (főként az utolsó félévben) már nem is nagyon foglalkozik velem,sosem lep meg apróságokkal.Nem túl romantikus alkat,az igaz,4 év alatt kb három alkalommal kaptam tőle virágot,azt is ilyen szülinapra,ballagásra.Sosem kérdezi,hogy mikor találkozzunk,mindig én szervezem ezeket,a szüleimnél nem szeret,nem jár oda szivesen. Szinte már sosem mosolyog rám,nem dícsér meg és sosem mondja,hogy szeret csak ha én is mondom. Hétvégente találkozunk,de hétköznap sem mondja,hogy hiányzom meg ilyenek. Ezeket azzal indokolja,hogy úgyis tudom,minek mondja.Totálisan mások vagyunk mind a ketten. Ha valamit mondok,nem veszi komolyan meg nem is érdekli. És még nem is beszéltem arról,hogy szerinte mi nem vagyunk egy szinten és felsőbbrendűnek érzi magát (nem mondta,de így érzem). Szerinte amit ő csinál az tökéletes és úgy gondolja h ő maga is az. Többször beszéltünk már a szakításról,de egyikünk sem igazán szeretné meg én szeretem is őt.

Mit gondoltok,mit kéne tennem? Szerintetek szeret még?

Köszi a válaszokat!


2017. febr. 14. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig ebből egyértelmű, hogy ez a fiú nem szeret téged. Még csak nem is színleli.

Nehéz lépni, és szakítani, de minél előbb megteszed, annál előbb találsz olyan férfit, aki az első hónapok után is szeretni fog.

Tudom, hogy ez keményen hangzik, de már te is látod, hogy ennek nincs nagyon értelme.

2017. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi történt az utolsó félévben? Érte őt valami? Előtte biztos nem voltak problémák?
2017. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De,voltak előtte is,de nem hatottak a kapcsolatunkra,mármint nagyon különbözőek vagyunk,mást akarunk mindketten és az azért konfliktusokat okoz. Hát együttéltünk,ahogy előtte egy évig is,nem igazán történt más,kicsit stresszes,hogy nem kap munkát,de így is kap havonta elég sok pénzt.A legrosszabb,hogy hiába mondom neki,hogy egy kapcsolat két emberen alapul,mintha nem fogná fel.Én igyekszem nagyon helyrehozni vagy még megmenteni,de hát egyedül kevés vagyok és mondta,hogy ő a szokásain nem hajlandó változtatni.
2017. febr. 14. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor lényegében az zavarja, hogy egyedül van otthon és nem érzi magát tevékenynek...

Egy férfinak ez nagyon sértő, de ez egyáltalán nem a te hibád!

2017. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont mindketten mást akartok, miben értetődő ez? Hány évesek vagytok?
2017. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy ez a gond.Szerintem más jellegű,szerintem már nem szeret annyira.

22 és 23,mások a terveink a jövőre nézve és mindkettőnk személyisége teljesen különböző és a véleményünk sem egyezik,csak nagyon ritkán.

2017. febr. 14. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Értelmes lánynak tűnsz....miért egy ilyen sráccal vagy?
2017. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó kérdés! :D Ilyen amikor a szerelem legyőz minden más külső tényezőt,csak hát ki tudja meddig még.
2017. febr. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!