Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kelti fel újra a vágyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelti fel újra a vágyat a féltékenység egy tucat lánynál?

Figyelt kérdés

Azért lánynál, mert szakítottam a barátnőmmel(Az udvarlóit nem küldte el, beszélgetett velük lazán, kevés tali, semmi szex.), aki 18 éves, de írogatott, beszélgettem vele tovább, aztán mondta, hogy beszélgessünk, majd alakul. Aztán dobtam mégis, mert nem változtatott semmin, mondtam, hogy ne keressen többet. Oké, aztán mégis váltottunk pár szót Facen. Én nem kerestem a beszélgetést, ő kérdezgetett, merre megyek bulizni, stb. Rájött, hogy beszélgetek más lánnyal is, más is képben van. Erre elkezdett érdeklődni nagyon sűrűn és beszélgetni, még bulizni is hívott, azelőtt pedig magasról tett rám.

Miért van ez? Mi ennek a pszichológiai háttere? Ha van más lány is a képben, akkor miért lesz hirtelen újra vonzalom?


2017. máj. 12. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem vonzalom, hanem birtoklási vágy. A pasik is így működnek.
2017. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, most nem pasiként írom, hanem mint ember, de, ha én nem éreztem semmit valaki iránt, akkor nem érdekelt, hogy kivel beszél, kivel van együtt.
2017. máj. 12. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Akkor belőled hiányzik a birtoklási vágy.:)

Jól írta az 1-es.

Egyébként ebben van egy jó adag hiúság is, hogy bár nekem nem kell, de micsoda dolog az, hogy nem élete végéig engem sirat.

...és ez EMBERI tulajdonság, mondom neked, mint embernek, hogy egyes pasik ugyanilyenek.

2017. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen kettes, igazad van szerintem. Eléggé 0 embernek kell lenni, hogy egy olyan embert is akarjak birtokolni, akihez már nem fűződnek érzések, de azért zavar, ha utánam mással kavar. Ennek mi a háttere? Miért akarok valakit birtokolni, aki már nem érdekel?
2017. máj. 12. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondom neked: Hiúságból!:)

Ráadásul, mint írtad, te dobtad, ezzel is belegyalogoltál a hiúságába...

2017. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem bir rolam leszakadni es szinte mar konyorgott hogy beszeljunk. Es kiakadt hogy nem nagyon valaszolok es hogy beszelgessek a "nőmmel" akkor. :D :D Azt mondja nem feltekeny es nem erdekli de a beszelgetrs fele a masik lanyrol szolt. :D
2017. máj. 12. 23:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez csak sima hiúság a lány részéről. Amikor volt neked, tett rád a magadból, most van konkurrencia, be akarja bizonyítani (Magának), hogy ő kell neked. :)


28/N

2017. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!