Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a fokú féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a fokú féltékenység mennyire normális?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom eldönteni, hogy az ő féltékenysége túlzás vagy jogos.

Szoktak nekem irogatni közösségi oldalon mindenféle pasasok, magyarok és külföldiek is, jelölgetnek is.

Már attól ideges ha rápillantok a telefonomra, vagy ha hallja hogy pittyeg. Nem egyszer kérte mutassam meg a telefonomat kivel levelezek.(Mikor anyámnak vagy nővéremnek írok már előre megmutatom ne higgye valami pasinak írok).

Volt olyan vissza válaszoltam idegeneknek, kérdeztem honnan ismerjük egymást és miért jelölt be? Ki is volt akadva, minek válaszolok, hogy szerinte mind ismerkedni akar velem miért nem írom meg rögtön van barátom, vagy miért nem tiltom őket azonnal.

Volt olyan megfenyegetett ha z-t meg y-t nem tiltom le akkor elhagy.

Nem mondom, jól estek az udvarlások a bókok, főleg mert kissé alacsony az önértékelésem, de nem érti meg én nem akarok tőlük semmit, nem fogok velük találkozni. (Nem flörtölök élőben senkivel, se előtte se a háta mögött a stílusom se kihívó se a képeim). Azt se érti meg azt is akarom büszke legyen rám, és igazából örülnie kellene másoknak is tetszem de közben csak az övé vagyok.

Arra is hivatkozik az egyik volt barátnője is írkálgatott más pasiknak és találkozgatott is némelyikkel, neki meg hazudott.

Nos én nem vagyok ő és az a nő keresgélt a neten nekem maguktól írnak.

És nem is tehetek róla ha valakik irogatnak, van úgy fel se megyek jó ideig.

Arra hivatkozik, talán ő nem elég nekem? És hogy nekem hogy esne, ha más nőkkel levelezne? Nem hiszi el nem idegeskednék miatta ha tudnám nem komolyak, arról elfelejtkezik ő meg élőben flörtölt más lányokkal a szemem láttára és volt köztük olyan akit rühelltem, igaz ez még azelőtt volt hogy összejöttünk de nekem már akkor is tetszett és akkor is rosszul esett.

Az előző barátnőjével akivel 10 évig voltak együtt, sokkal rosszabb dolgokat kellett elviselnie, veszekedett vele, hisztizett, mindennel elégedetlem volt, meg akarta mondani mindig hogy mit csináljon, féltékenykedett válogatás nélkül minden lányra akivel csak pár szót váltott (de ő más pasikkal beszélgethetett), mindent vele akart kifizetettni...Én legalább nem veszekszem, nem rendezek jeleneteket és nem húzom le anyagilag. Egyszer kérdeztem, az exe nem levelezett senkivel? Mondta nem. (Mondjuk nem is csodálom, élőben és képen is láttam egy bányarém).


Mindenféle bántás, kioktatás, lekezelés nélküli válaszokra várva kérdezem (kötözködők kíméljenek), én gondolkodom rosszul és kezelem lazán a dolgokat és az ő féltékenysége normális, vagy ő viszi túlzásba?



Én 26/N ő pedig 37/F.



2017. máj. 6. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Nyilvánvalóan túlzás, a féltékenysége pedig abból fakad, hogy nem biztos magában, és megcsalna ha úgy adódna, de ezt rád vetíti ki.
2017. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
O is tulzasba viszi, de azt sem ertem hogy te miert hagysz barmilyen teret is az ilyen irogatos pasasoknak. Ha alacsony az onbizalmad, azt nem idegen, teged megdugni vagyo hapekok fogjak feltuningolni a facebookon vagy hasonlo helyen. Ha veled van, akkor alapbol buszke rad. Ezt az erzest nem fogja novelni, ha tudja hogy rajta kivul aznap x masik facebookos faszinak allt rad a farka vagy hogy x megbamult teged az utcan.
2017. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%

Arról nem tehetsz, hogy rádírnak, arról tehetsz, ha álaszolsz. Lehet, hogy te nem flörtölsz, de attól ők még tehetik. Mondtad te is, hogy jól esik, ha udvarolgatnak neked. Tehát vagy a párod nem udvarol neked te pedig ezt hiányolod, vagy udvarol, csak neked nem elég. Az első esetben a párod hanyagol, amit meg kéne beszélnetek, a másik esetben csak "qrválkodsz" a mégtöbb figyelemért. Ezt te tudod, hogy nálad melyik eset van, de a leírásodból inkább az derül ki, hogy te ezt szereted és szükséged van rá, viszont nem tetszik, hogy a párod szóvá teszi. Ezeken gondolkozz el, hogy nálad ezt mi okozza és így üljetek le beszélgetni és megoldani. Az láthatóan nem működik, hogy valami nem tetzik a párodnak, te pedig elvárod, hogy vágjon hozzá jó pofát, de minimum nyelje be ezt neked.

30/f

2017. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez már beteges.

N25

2017. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem normális. Lehet rosszul esik neki, hogy más pasik írogatnak neked, de benned bízhatna annyira, hogy tudja, nem csalod meg. Az meg hogy külön be kell jelenteni, hogy kinek írsz, no komment... Én biztos nem viselném ezt el.

Viszont az utolsó bekezdésed szánalmasan gyerekes. Így beszélni bárkiről, még ha ex is volt, undorító. 26 éves létedre viselkedhetnél érettebben.

2017. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Az eddigi válaszok alapján akkor miért probléma például az, hogy egy hapsi, a párja mellett megbámul egy nőt az utcán. Mert ugye ő sem dugja meg, hát bízhatna a csaj magában, meg még amit írtatok.

30/f

2017. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért írtam az exről, mert igazságtalannak tartom csak mert más pasik irogatnak elhagyással fenyeget pedig semmi rosszat nem tettem, az exét milyen sokáig eltűrte annak ellenére hogy sokkal rosszabb dolgokat tett vele.
2017. máj. 6. 16:54
 8/21 anonim ***** válasza:
34%
És az exe tehet róla, hogy a pasid féltékeny és fenyeget?
2017. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Bármilyen féltékenység sem normális, az övé meg kábé beteges.


32768. számú hülye ötlet: élvezz hangosan, ha orgazmusod van.

2017. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez a túlzás:

" Nem egyszer kérte mutassam meg a telefonomat kivel levelezek."


A többi meg már beteg.

De én se helyeslem, ha valaki a fb- vadidegen embereket jelöl.... "szociális háló" - tehát e egyébként lévő emberi kapcsolataid kezelésének egy technikai segítsége.

De nekem is van olyan ismerős ott, akivel soha nem találkoztam, csak különféle fórumokon, csoportokban szimpi kijelentéseink voltak... és azért.


De nem, a párod viselkedése kóros, és ki tudja még hova romlik.

2017. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!