Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt a párotokkal?

Figyelt kérdés

Néhány hete ismerkedünk komolyabban, mint kapcsolat, azonban régóta ismerjük egymást. Nagyon jól érzem magam vele, nagyon sokat nevetünk, viszonylag sokat is vagyunk együtt DE... kicsit link alak, ami alatt azt értem megbízhatatlan, ha beígér valamit, nembiztos, hogy tartja is a szavát, vagy épp lenne egy halaszthatatlan dolga, de helyette inkább elmegy vacsorázni a haverjaival, aztán hallgatom h mennyi dolga lett volna és ideges h nem haladt vele semmit. hát nem miattam, nem kellene kétnaponta haverokkal lógni... plusz olyan fura beszólásai vannak, amiket egyszerűen nem tudok hova tenni, és amikkel összezavar. Pl. nálam fontos a hűség, ha kapcsolatot szeretnék valakivel kialakítani, már az elején, úgy állok hozzá h megadom az esélyt a dologra, és másra nem figyelek. Állítólag ezzel ő is így van, de elhagyta a száját valami ami nemhagy nyugodni. Beszéltünk a megcsalásról, majd megjegyezte, hogy "ha van egy jól működő kapcsolat, és ha a férfi félremegy, bolond lenne megmondani a nőnek, mert egy dgásért nem áldozná fel a jólműködő kapcsolatát." ööö...hát köszi. néztem egyet, és gülledt szemekkel kérdeztem vissza, hogy nálad belefér a megcsalás egy kapcsolatba, vagy hogy lehet így gondolkodni?? Erre mondja, h nem nem, ő általánosságban beszélt, de h ő nem menne félre mellettem, ingere és igénye sincs. Aztán mondom h nálam a flört sem fér bele...erre megszólal: "te nem szoktál flörtölni?" mondom ezek milyen kérdések? mondtam én kapcsolatban nem. erre, hát ő sem, nem is tud... vagy amikor aztmondja, ha megcsalna se mondaná el, mert ki az a hlye aki elmondja, de ő nem csalna meg. ilyenekkel kikészít és bogarat ültet a fülembe. és ezernyi ilyet feltudnék sorolni, úgy érzem folyamatosan, hogy felépítünk valamit, részemről is alakul a bizalom, majd ilyen beszólásokkal tönkrevág mindent. hagyni kell az ilyen férfit, vagy én reagálom túl? de nem lehet benne lenni úgy egy kapcsolatban, h aggódnom kell, hha félnapra eltűnik, h vajon megcsalt-e, hisz ő maga mondta hha megtörténne se mondaná el, de nem csalna meg (?!) Kezdek elfáradni...



32N ő 42F


2017. máj. 13. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem jönnek össze link alakkal akiben nem tudok 100%-ig megbízni, a jó duma kevés egy kapcsolathoz!
2017. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kaptam egy privátot, itt válaszolnék, mert ha ott írnék neki kiadnám magam. Szóval igaz, hogy senki nem mondaná el, ha félremegy, de basszus akkor sem lehet így indítani egy kapcsolatot, h úgyse tudnám meg meg úgyse mondaná el ha megcsal. Az én válaszom erre az, h esetemben el sem jutunk odáig, h megcsalnám, mert előbb hagynám el ha érezném ha másra vágyom, nem aláznám meg h mellette félredgok, ennyire tiszteljük már a másikat... mondta neki h nem opció nálam h megcsaljak bárkit is, ezért fájt ilyet hallani. És ha az egyik félremegy ott már baj van a kapcsolattal!
2017. máj. 13. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem jönnék ilyen pasival. Màr csak azért sem mert megbízhatatlan . Azérz meg plàne, ahogy a megcsalàsról vélekedik. Az ilyen simàn megcsal, de ahhoz gyàva féreg hogy elmondja. Egy kapcsolatot az ember màr akkor eldobott ha összefekszik màssal. Hogy elmondja az meg gerinc kérdése. Èn személy szerint ilyen csúszómàszókkal nem tàrgyalok az biztos. De legalàbb bevàllalja, hogy nem mondanà el. Hasznos infó:) Így messzire elkerülném a helyedben.
2017. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazad van... szerintem erről a helyes vélekedés, hogy nem jutna el egy kapcsolat a megcsalásig, hisz ha már másra vágyik az ember, fel kell ismerni h nem az adott nő mellett a helye. egyszerűen egyik mondatával üti a másikat... borzasztó és fárasztó...
2017. máj. 13. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy iyen alakkal összejöjjek! Nekem iszonyú fontos a stabil, érzelmileg biztonságos kapcsolat, és szerencsére megtaláltam azt, akinek pont ugyanannyira fontos ez, mint nekem. Pont azt szereti bennem, hogy a korábbi barátnőivel ellentétben sosem flörtölgetek, sosem teszek/tennék olyat, amivel kicsit is megingatnám a bizalmat, ahogy ő sem. Persze szokott poénkodni csajokkal, de csakis a jelenlétemben, mert alapból elég humoros, meg iszonyú dumája van, ugyanakkor tudom, hogy mi van mögötte :-)
2017. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem ertem a korhoz, azt hittem, hogy valami 18-20 eves hulyegyerekkel sodort ossze az elet. 21 evesen sem tudnam az ilyet komolyan venni, nemhogy a te korodban.
2017. máj. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!