Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély rá, hogy lebukom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy lebukom?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt a párommal akivel nagyon boldog vagyok. Problémákat nem nagyon észleltem de szemet szúr, illetve inkább fület, hogy nagyon sokat beszél az exéről a barátainak, kérdezősködik a lányról,és nyomon követi az életét a közösségi hálókon is. A szakítás után is még jó ideig barátok voltak,ennek akkor lett vége mikor a lány csúnyán össze veszett a párommal. (Ez 2 hónapja történt.) Azóta nem beszélnek már és mind a ketten külön életet kezdtek élni. Nem is zavarna idáig még hacsak néhány napja nem vettem volna észre egy beszélgetést amit a párom a legjobb barátjával folytatott, és arra kérte derítse ki a lánytól kivel van most együtt. Az üzenetéből nyilvánvalóvá vált hogy féltékeny amitől én is az lettem.... Hírtelen felindulásban töröltem a lányt az ismerősei közül abban bízva hogy nem fognak többet beszélni. Félek,hogy le fogok bukni. Ha rá is jön nem feltétlen evidens hogy én voltam, ugye? A plussz kérdésem meg még az lenne hogy aggódjak a kapcsolatom jövője miatt mikor a páromnak még ilyen fontos a volt barátnője, vagy csak hagyjak időt neki?

2017. máj. 13. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hirtelen jöttetek össze, még nem zárta le az exét. Kétesélyes a dolog, ebben a helyzetben szerintem nem lehet megmondani. Vagy jót tesz neki, hogy veled van és továbblép, vagy csak pótlék vagy - sajnos ennyiből ezt nehéz eldönteni.

A lebukás, háááát... Ha nem beszélnek a csajjal, akkor kölcsönösen gondolhatják, hogy a másik törölte őt. Ha viszont beszélnek, és felmerül a dolog, akkor hamar kiderül, hogy ha nem a lány, akkor vajon ki..?

Őszintén, nem tudom, hogy elmondanám-e a helyedben a törlést, de azt nyugodtan felhozhatod, hogy visszahallod ismerősi körből, hogy kérdezősködik, és hogy mit érez veled és vele kapcsolatban, mert ez téged rosszul érint. Ha az alapszitut meg tudjátok beszélni, akkor kevéssé fog számítani a törlés, ha ki is derül.

2017. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kicsit olyan mintha te azért lennél neki, hogy felvagjon az exének hogy ő már becsajozott. Szerintem ha lebuksz akkor dobni fog
2017. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha ne valld be, hogy te törölted.Állj ki amellett, hogy nem tudod miről beszél és TE vond kérdőre, hogy miért veszekedik veled, ha az exe kitörölte.És addig hajtogasd amíg te is elhiszed.

Mivel szakítottak, rólad nem tudja hogy féltékeny vagy (még), előbb-utóbb arra fog gondolni, hogy az exnő törölte és az hazudozik.Ha most kiderült, hogy törölgettél akkor ennek a kapcsolatnak annyi.Lehet így is, de kisebb eséllyel.

És nem, nem fogja megbocsátani hiába is mondja a kutakodást és a törlést.Szóval ne valld be soha!!Egyetlen esélyed ha megharagszik a régi nőre.

2017. máj. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kíváncsi lennék, azóta együtt vagytok-e még, és mi történt, ebbe a 1,5 hónapba .
2017. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!