Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem még hajlandó találkozgatni velem, ha megkérem rá, akkor van esély, hogy még újra összejőnne velem?

Figyelt kérdés

Elég szerencsétlen az eddigi életem kapcsolatok terén. Itt írtam bővebben erről: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A lényeg, hogy volt egy lány, aki lelkileg annyira megérintett, hogy azóta is mindennap gondolok rá, pedig már második éve, hogy együtt voltunk, és nem hosszú ideig. Igazából jártunk egy kicsit, aztán jött ez a nálam jól ismert kapcsolatpara, ezért szétmentem vele, de aztán egy hét múlva azt akartam, hogy folytassuk. Ez tartott egy ideig, amikor csak párszor találkoztunk, majd megint szétmentünk. De azóta is tartom vele a kapcsolatot, s egyfolytában gondolok rá. Nagyon nehéz, nem bírom egyszerűen kiverni a fejemből. Ilyen lányt nem fogok találni máshol, ezt biztosan tudom, mert annyira különleges lelkileg. Úgy érzem, most már felnőttebb vagyok, mint akkor. Szerintetek van még esélyem?


2017. ápr. 27. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézd, esély mindig van - legalábbis, amíg meg nem házasodik az illető, bár egyesek szerint még azután is.

De...

"Ilyen lányt nem fogok találni máshol, ezt biztosan tudom, mert annyira különleges lelkileg."

Nos, ezt bizton állíthatom, hogy nem igaz.

Ahogyan a mondás tartja: "Ahol egy akad, ott akad több is!" - ebben pedig van igazság, mert ha csak nem valami überextrém igényeid vannak, akkor a M.o.-n található kábé 4 milliónyi nőből elég szép kis csokrot találhatsz a neked is megfelelő nőcikből.


Szóval csak ballagj neki még egyszer, ha akarsz.

2017. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jobban járnál ha túllépnél rajta, nem véletlenül az exed.
2017. ápr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz mielőbb, mert mentálisan beteg vagy. Gondolom nyomor családból származol, és sok problémád volt gyerekként, azért lettél ilyen. Szakember segíthet rajtad.
2017. ápr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen "ez szakembert kivàn"-majd a béla segit neked is ..keresd fel jo pszihomokus..előidézi a bajt majd azt mondja mentàlisan beteg lettél és a lelked beteg stb.
2017. ápr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ettem elég sportszeletet nem voltam erős elvéreztem
2017. ápr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vele tudtál beszélni? Mit mondtál neki, miért szakítottál vele? És ő hogyan fogadta? Valahogyan erről nem esik szó, csak rólad. Miért?
2017. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Esély van, persze. De ez nem sokat jelent.


De miért jönne össze veled újra? Vagy te miért jönnél össze vele újra? Mit jelent az, hogy felnőttebbnek érzed magad? Képes lennél már kezelni azokat a problémákat, amik legutóbb "szakítást" eredményeztek?


>Ilyen lányt nem fogok találni máshol, ezt biztosan tudom, mert annyira különleges lelkileg.


Ez mindig, minden körülmények között tévedés. Mihelyt képes vagy féldolgozni a szakítást, lekopik a különlegessége és meg tudod másban is találni.

2017. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Htát, a csaj helyében látni sem akarnálak.


Összejössz, járunk, aztán mindenféle mondvacsinált hülyeséggel szakítasz, majd kitalálod, hogy á, inkább mégis legyünk együtt, de közben mégsem...


Mondd, te eszednél vagy?! Kéne a fenének ilyen ember, és nem csodálom, hogy nincsenek kapcsolataid, nyilván messziről ordít rólad, milyen "határozott" vagy.

2017. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Remelem, az en exem vagy. :D
2017. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem gondolnám, bár olvasd el a linkelt kérdésemet, az alapján eldöntheted.
2017. ápr. 29. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!