Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek tűnt már el a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tűnt már el a pasitok órákra?

Figyelt kérdés
A barátom rendszeresen eljátssza, hogy este vagy napközben elmegy valahova amit még el is mond hogy hova, viszont ha hívom gyakori, hogy órákig nem érem el vagy csak másnap kerül elő. Ilyenkor általában barátokkal vagy a családjával van viszont számonra érthetetlen hogy miért nem tudja felvenni a telefont ha hívom. Nem tudok arra gondolni hogy megcsal mivel 4 év alatt semmilyen gyanúm vagy arra utaló jel nem volt, de mégsem tudom mit kezdjek ezekkel a helyzetekkel mert én nagyon rosszul viselem, és idegileg kikészít. Tudtok esetleg tanácsot adni?

2017. máj. 15. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Mi az a fene nagy fontos dolog, amit nem ér rá akkor megosztani vele amikor legközelebb találkoztok... Engedd lazábbra a gyeplőt és idővel megváltozik. Az ilyen fojtogatás mindig kóborláshoz vezet. Nyilván azért megy el valahova nélküled, mert nélküled akar lenni. Ettől nem szeret kevésbé, nem más nőkön van a hangsúly, egyszerűen szükségét érzi. Számtalan okból kifolyólag.
2017. máj. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Engem nem az zavar hogy elmegy nélkülem, én is van hogy eljárok nélküle viszont jól esne ha azért ember számba venne és nem szívódna fel teljesen.
2017. máj. 15. 00:42
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem akkor csinálta ezt egy ismerősöm, amikor a szeretőjével kefélt, és nem akart a románc közepén kínos magyarázkodást anyucinak.

Ahogy a többiek tanácsolták, adj neki nagyobb szabadságot, hogy nyugodtabban járhasson más nőkhöz, ne akard kalitkába zárni!

(Én kidobnám a pitsába, hadd élvezze a szabadságot...)

2017. máj. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Lapát.
2017. máj. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Eh, micsoda gondok... ahelyett, hogy elfoglalnád magad. :D Dobnálak a pitsába.
2017. máj. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Másnap kerül elő és közben elérhetetlen?

Nálam az első ilyen dobása egyben az utolsó is lenne.

Igen gyakran a megcsalt fél nem is sejti, hogy csalják.

2017. máj. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi lehet olyan fontos dolog, hogy ne lehessen felvenni a telefont, mikor a párod hív. Jó, ha 5 percenként hívogatod és nem hagysz neki levegőt, az idegesítő dolog, de azt is meg lehet beszélni, kapcsolat alapja a kommunikáció. Szerintem szeretője van.
2017. máj. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez milyen gyakran történik meg és mióta? És utólag mit mond hol volt, miért nem vette fel a telefont? Beszéltetek erről?

Amúgy én is azt gondolom hogy más nővel van ilyenkor. Az ember nem tűnik csak úgy el órákra, csak ha rejtőzködik.

Beszéljétek ezt meg, mert nagyon nem normális ez így.

2017. máj. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Es ha valami fontosrol van szo? Vagy neadjisten valami baj van?

Dobnam a fenebe az ilyet...

2017. máj. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is csinált így velem hogy eltűnt,és fogalmam sem volt hogy hol van,azt mondta nekem hogy megy ide,és közben kiderült hogy máshol volt,de nem csalt meg.Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni,de hát igazábol az is benne van a pakliba hogy nő ügye van.Nem tudod kideriteni?Vagy miután találkoztok,mit szokott mondani hogy még a telefon hívásra sem reagál?
2017. máj. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!