Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek tűnt már el a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tűnt már el a pasitok órákra?

Figyelt kérdés
A barátom rendszeresen eljátssza, hogy este vagy napközben elmegy valahova amit még el is mond hogy hova, viszont ha hívom gyakori, hogy órákig nem érem el vagy csak másnap kerül elő. Ilyenkor általában barátokkal vagy a családjával van viszont számonra érthetetlen hogy miért nem tudja felvenni a telefont ha hívom. Nem tudok arra gondolni hogy megcsal mivel 4 év alatt semmilyen gyanúm vagy arra utaló jel nem volt, de mégsem tudom mit kezdjek ezekkel a helyzetekkel mert én nagyon rosszul viselem, és idegileg kikészít. Tudtok esetleg tanácsot adni?

2017. máj. 15. 00:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Általában azt mondja hogy elhagyta a telefonját vagy hogy le volt némítva... De azért hogy éjszaka órákon keresztül ne pillantson rá egyszer sem az már durva nekem.
2017. máj. 15. 07:46
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

Utolag kiderult hogy az exem is mikor "eltunt" vmi nonel volt.

Az utolso eset (utana kivagtam), "megittam 2 pohar bort es elaludtam a kanapen "helyett olvastam kesobb a skypr-jan hogy egy no kerult az agyaba.... Erdekes a mostani parom sosem tunik el.

2017. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el, komolyan.


Azzal nincsen nekem sem bajom, hogy elmegy sörözni, vagy a barátokkal, de egy tetves sms-t írjon már, hogy ma hazajön vagy ne, hogy ne aggódjam halálra magam.

Mellesleg akivel együtt élek, annak alap legalább annyit elmondani, hogy "szívem, elmentem kb. ekkor és ekkor érkezek", és ha mondjuk lekésem az utolsó vonatot, akkor felhívom, hogy ez van, hajnalnál előbb ne várj.


Mert akkor a másik sem azon agyal, hogy vajon él-e még, vagy hívjam a rendőrséget, mert elrabolták-megölték.

2017. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
"Ilyenkor általában barátokkal vagy a családjával van " - gondolod te.
2017. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg dobd ki, mint macskát sz.rni, azt érdemli, miután sz.rba se vesz. Komolyan. Ezzel tök megaláz, hogy így lelép, és elérhetetlenné válik, bármi is az ok amiért teszi. Én tuti, hogy ezt nem tűrném. Elsőre még ok, elhiszem, hogy pont lemerült vagy valami, de a második alkalom után repülne.
2017. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!