Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kritizálja a külsőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizálja a külsőm a barátom?

Figyelt kérdés
Beszólogat,hogy lenőtt a körmöm.(rendszeresen járok manikűröshöz megcsináltatni). Meg,hogy a hajam így vagy úgy áll, amikor otthon vagyok. Szerintem nem várhatja el,hogy egész nap otthonra tökéletes hajjal legyek. Ez az elmúlt pár hétben jelentkezett,hogy ezt csinálja velem. Szerintem mindig ápolt vagyok, rendszeresen zuhanyzom, járok szépségszalonba kb. 2 hetente.

2017. máj. 15. 09:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

Teher alatt nől a pálma?


Amugy lehet csak simán barom...

2017. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Mert csak egy birtokolt dísztárgy vagy, nem egy szeretett barátnő.
2017. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
Vagy mert a lenőtt körömnél tényleg kevesebb csúnyább dolog lehet egy igényesnek mondott nő külsején. De egyébkent kerdezd meg tole, mi innen nehezen tudjuk megmondani.
2017. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért jársz ilyen paraszttal?
2017. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha a belsoddel foglalkoznal ennyit, mint a kulsoddel, lehetne ertelmes baratod is, az ilyen felszines, semmit sem ero kapcsolatok helyett.
2017. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
5.-el tudok egyetérteni. Soha sem voltam manikűrösnél, nincs műkörmöm, nincs festve a hajam és nem járok kéthetente kozmetikushoz. Egyszerűen odafigyelek az ápoltságra, de a barátom szeret engem reggel is kócosan és melegítőbaciban itthon. Soha sem szólt be, csak bókol :) Ha te is kicsit értékesebb belsőt akarsz, azt fejleszd, a megcsinált frizura huszadlagos dolog. A pasid meg csak "megcsinálva" szeret, ha babát várnál/ beteg lennél, nem tetszenél neki. Nem érdemes vele hosszútávon tervezni.
2017. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen megpróbáltam elképzelni, ahogy a külsőd kritizálja a barátodat. Mi lenne, ha mondjuk használnátok a tárgyragokat? Annyira azért nem lenne nehéz. Vagy legalább az alany előzze meg a tárgyat, basszus.
2017. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Életem legnagyobb szerelmét (7 évig voltunk együtt) úgy ismertem meg, hogy a haja sem volt megcsinálva, nem voltak műkörmei, nem járt szépségszalonban egyszer sem. A kisugárzás, a szépség, az értelem, a kedvesség máshonnan fakad. Sőt a 7 év alatt sem volt sokszor fodrásznál meg körmösnél. Nem szerette az ilyen dolgokat, de ennek ellenére az ápoltságra nagyon odafigyelt. És mégis gyönyörű volt.


Most megint egy olyan lányba vagyok szerelmes, aki nem foglalkozik ilyen dolgokkal. Mégis ápolt.


Előtte volt egy lány, aki szétsminkelte magát, mert szerinte nem volt szép, és kiskorában csúfolták stb. Sminkkel is tényleg nagyon gyönyörű volt, de smink nélkül Édes Istenem... Még gyönyörűbb volt, és nem akarta elhinni, akárhányan is mondták neki.


Szóval felejtsétek már el, hogy attól ápolt egy nő, hogy fodrászhoz jár állandóan, meg mindig tökéletes a körme, meg egész nap toppon kell lenni. ,,Az aki szép, az reggel is szép." Sőt szerintem úgy a legszebb sok nő, mert úgy van meg egy igazi természetes szexualitás bennük. Persze nem baj, ha havonta egy-két alkalomra, kirittyenti magát, mert akkor is azt tudja mondani az ember, hogy hűha, de az sem azt jelenti, hogy úgy sokkal szebb, mint a hétköznapi énje. Elkerülhetetlen egy hosszú kapcsolatba, hogy ne lássuk a másikat rosszabb állapotokban, betegségben, meg amúgy is akármikor akármi történhet. Egy látszattal akarjuk a másikat megtartani, vagy azért mert szereti egymást a két fél, mindegy hogy mi legyen? Szerintem rossz úton jár, aki a külsőség és anyagiasság útját járja. Persze aki akarja, az csinálja. Nekem nem fáj. És ez a férfiaknak is szól, akik azt hiszik a nőknek BMW meg lakás és stb. kell. Persze vannak ilyen nők, mint ahogy közöttünk is olyanok, akiknek csak a látszat kell. De akkor nem egymást keresitek. Tovább kell menni, hiszen úgysem lennétek boldogok egy olyan nővel, vagy férfival, akik csak a felszínt nézik.

2017. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt egy okyan barátnőm (nem úgy barátnő, hogy csajom, én is lány vagyok), akit a barátja soha sem látott smink nélkül...konkrétan reggel előbb felkelt mindig, hogy mire a pasija fölébred, ki legyen sminkelve...el nem tudom képzelni, az mennyire lehetett őszinte kapcsolat.
2017. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem lesz vki felszínes, ha festi a haját vagy feldob egy arcmaszkot. Legalább is nekem ugyanúgy kinyílnak a könyvek.
2017. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!