Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltört bennem valami. Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltört bennem valami. Érdemes lenne folytatni?

Figyelt kérdés

A barátommal 2-3 hete eléggé megváltozott a kapcsolatunk. Nem tudtunk találkozni, de írásban is rideg lett, alig beszéltünk, semmi erdemlegeset.


Pár napja felhoztam, hogy ezt érzem, és kiderült, hogy eléggé közel került egy lányhoz, aki sokkal odaadóbb vele, többet foglalkozik vele meg odavan érte (valószínűleg ezt érezhettem 2-3 hete). És a barátomban kialakult egy fellángolás a lány iránt. Az tény és való, hogy mostanában nem sokat dolgoztam a kapcsolaton, sőt elhanyagoltam. Kérdeztem, hogy mi legyen? Ő nagyon a szakítás mellett pártolt, illetve mondta, hogy jelenleg a másik lányra szüksége van (ezt így írta). Nem csalt meg egyébként, csak beszélgettek a lánnyal (szóval ez enyhítő körülmény).


Oké, tisztáztuk, nem balhéztam, nem könyörögtem neki, nem küzdöttem érte, elengedtem.


Viszont másnap megkeresett és mintha teljesen más valaki lett volna. Elkezdett megint teperni, hogy engem szeret, meg teljesen olyan lett, mint régen. Mondta, hogy nem érdekli a másik lány.


Persze, jól esett, de valahogy eltört bennem valami. A barátom(!!) akart szakítani, egyértelműen leírta nekem, hogy a másik lánnyal(!!!) szeretne együtt lenni. A másik lány miatt is távolodott el tőlem ennyire.


Elhiszem neki, hogyha helyrejönne a kapcsolat, akkor a másik lány kikerülne a képből, de valami miatt olyan ellenszenvet kezdtem érezni. Eddig semmi ilyesmi nem volt a barátommal, és ráadasul most bejött egy harmadik is a képbe és... Mintha már nem is tudnék a kapcsolatra úgy tekinten, mint eddig. Ráadásul a barátaim, szüleim mind nagyon ellene vannak, szerintük nagyon nem volt korrekt ez a barátom részéről. Ha féltékennyé akart csak tenni, azért nem, ha meg valóban csajozott, azért nem. Szóval minden irányból ez dől felém, nagy a nyomás. Persze, az számít elsősorban, amit én gondolok. Barátomat se értem meg, egyik nap az kell neki, másnap meg emez.


Hatalmas a dilemma.


Mit gondoltok ti, mint külső szemlélők?


Köszi a válaszokat!


2017. máj. 15. 17:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy mostanában azért távolodtunk el egymástól, mert mindkettőnk (főleg az én) életem felfordult és jöttek a különböző lehetőségek, küflöldi munka, tanulás, sok minden.
2017. máj. 15. 17:20
 2/14 A kérdező kommentje:

Főleg anya van nagyon ellene, teljesen lehordta a barátomat, hogy pont egy ilyen nehéz időszakomban hagy cserben meg szórakozik, érzelmi hullámvasútast játszik.


Kicsit mintha túlzóna, nem?

2017. máj. 15. 17:24
 3/14 A kérdező kommentje:
*túlozna
2017. máj. 15. 17:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezen semmi dilemma!A csaj lapátra tette és rájött,hogy bukta van most meg teperne vissza az idióta.

Ha bele vagy esve és meg tudsz neki bocsájtani hajrá de szerintem inkább lépj tovább.

2017. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme folytatni.A törés bizalom vesztést jelent.Nem tudsz benne megbízni, akkor minek folytatnád?A valódi jelleme megmutatkozott, ez pont elég a továbblépéshez.
2017. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Elvileg pont a csaj nyomult rá. Erről a lányról már korábban is mesélt, hogy folyton utána lohol, de bíztam benne és meg se fordult a fejemben, hogy valóban fellángolásig jut a dolog.


Nem tudom elképzelni, hogy ezek után mégis a csaj tette lapátra. De mindenestre érdekes ez a páli fordulat.


Mikor a szakításról beszéltünk, akkor is végig a másik lány oldalán volt. Kérdeztem, hogy szeretné-e velem folytatni, de végig azt mondta, hogy sajnos neki kevés volt az, amit én tudtam adni neki és inkább a másik lányt választja, mert odavan érte. Hát érdekes.. Aztán másnap meg az egész inverze.

2017. máj. 15. 17:30
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem mese habbal, hogy nem szexelt a lannyal..De kitudja...Miota vagytok egyutt??Szerintem adj idot magadnak!Probald ki, hogy milyen nelkule..hogy hianyzik-e..Ha igen, es el tudod nezni neki, hogy massal akart lenni, akkor bocsalts meg neki..Ha nem tudod elnezni, es a szavaidbol is azt olvastam, h igazan te sem szereted...hagyd a francba!"Ha egy cerna elszakad, megkotozheted...de a csomo akkor is ott marad!!"
2017. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne bocsajts meg neki!

En megbocsajtottam megint le lepett!

Nem jott neki ossze a csajjal es kesz.

Ha nem akarasz magadnak fajdalmat lezarod!

2017. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok mint az egyes. Szerintem is a csaj dobhatta valamiért és most már jó vagy neki te is. Biztos h nem fogadnám vissza.
2017. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
100%

És a következő nehézségnél majd megint más kell neki? Neeeem öcsém. A döntéseidnek következményei vannak. Hoztál egy döntést öcsém, viseld a következményéit.

Én ezt mondanám neki.

A terembúráját.

2017. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!