Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy valami psziches...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy valami psziches gondja van?

Figyelt kérdés
a baratom 40ev koruli es minden aprosagon felhuzza magat.valamelyik nap pl voltunk valahol es kiontottem a kavejat veletlenul es mondtam is neki egybol hogy sajnalom.utana meg ezen problemazott meg vqgy tizszer kerdezte hogy miert kellett kiontenem hiaba mondtam hogy veletlen volt.meg mondtam neki hogy mit kell ezen ennyire kiakadni erre meg hulyebb lett,meg az utcan is kiabalt velem mindenki elott meg hogy miert nem figyelek oda jobban.meg meg mondta a magaet hogy milyen bena vagyok.meg meg vannak hasonlo kissebb dolgok amikert mar kiabalt velem.

2017. máj. 16. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az van neki, úgy hívják, hogy tajparaszt szindróma.
2017. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, mekkora bunkó. Lapát!
2017. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen pszichés probléma...de, hogy mi, azt csak szakember tudja megmondani. Lehet egyszerű pszichés fáradtság is, vagy rossz stresszkezelés...akkor van baj, ha nem ilyen volt és gyorsan megváltozott a viselkedése, méghozzá jelentősen...
2017. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mások előtt is kiabál veled? Ez borzasztó megalázó. Egyszer láttam egy ilyen párt, ahol nyilvánosan drámáztak, hát nagyon szánalmas volt.

Ráadásul véletlenül történt, kb említésre sem méltó kis baleset.

Ne haragudj, de a párod egy idióta. Nem is értem, minek vagy vele

2017. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2eve ismerem de az elejen persze nem ezt az arcat.mutatta.azt en is utalom hogy az utcan rendez jelenetet,es meg ha raszolok jobban kiabal.volt mar ilyen maskor is,de akkor is valami semmisegen.
2017. máj. 16. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőtöknek pszichés problémája van.

Ő azért, mert nem tudja kezezni az indulatait, te meg azért, mert hagyod, tüllképpen megengeded ezt a viselkedést.

2017. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott valami nem kerek az biztos... De ehhez szakember kell, itt általában elég mélyre kell ásni, ahhoz hogy a szakember is pontosan tudja mi a probléma.
2017. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így látatlanban is azt gondolom,hogy kb. 20 év van köztetek a javára,és te bár dekoratív vagy,de iszonyúan naiv és butuska.Ő meg egy vérbeli tahó,aki a konditeremben érzi magát valakinek,meg mikor veled üvöltözhet f..ságok miatt.Szerintem eltaláltam...Amúgy meg sok keresnivalód ezek után nincs mellette!
2017. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!