Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nem akarok szemét lenni.

Figyelt kérdés

Életemben még ilyet nem éreztem. Arra vágyom, hogy mindig a közelében legyek, halljam a hangját, érezzem az illatát. Teljesen frászt kapok, ha más lányokkal hülyéskedik. Ha nincs mellettem, borzasztó rossz a kedvem, üresnek és jelentéktelennek érzem magam, de amit a közelemben van, olyan, mintha újra élnék.

Mindezt egy fiú váltja ki belőlem, aki négy évvel idősebb, vagyis három évvel és pár hónappal. Egyáltalán nem tudom felfogni, mi történik velem.

Nincs barátnője, nem is ez a gond, hanem az, hogy a barátnőmnek is "tetszik". Nem látom, hogy ő is ugyan azt érezné mint én, ő úgymond listát készített, ahol az első helyen van az említett fiú és egy másik. Mégis azt hangosztatja, hogy mennyire imádja, de mégis ketten vannak elől? Nem stimmel...

Szóval, én nem akarok egy szemét ribanc lenni, aki ráhajt a bnője szívszerelmére, de komolyan nem tudok nélküle meglenni.

Mit csináljak? Ti mit tennétek?

Egy lány.


2010. okt. 1. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg vele, hogy akkor most kié legyen a srác.


Pl.: Mondd azt, hogy őt most lenyúlod, de majd a következőt viheti ő :D

2010. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mikor megtudta, hogy mit érzek, annyit mondott,h majd dönt a srác. Na oké... csak a srác azt nem hiszem, hogy tudja, hogy mit érzek, érzünk.
2010. okt. 1. 22:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha a srác aszerint dönt, hogy melyikőtök szorul rá jobban. Azt már szánalomnak hívják.
2010. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A srác nem is tudja,hogy mi hogyan érzünk! Ő csak azt hiszi, haverok vagyunk.

Így nem is dönthet.

2010. okt. 1. 22:55
 5/11 anonim ***** válasza:

nagy valószínűséggel 16 éves vagy.

Miért nem mész oda a sráchoz? Azt hiszed, hogy nem lesz neki még 5 évig csaja? Sztem ha fiatalabb is vagy nála ennyivel akkor is érdemes megpróbálni. A barátnődet előzd meg. És másokat is.

2010. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

szoktunk beszélgetni, suliban is és msn-en is.

Kicsit furcsán nézne ki, ha odaállnék elé és ezt mondanám: Helló, figyu, asszem én belédszerettem!


:S


Na jó... mégis, beszélni fogok vele, ha nem is ilyen konkrétan, de rávezetem.

(yn)


És amúgy 15 vagyok (:

2010. okt. 2. 08:18
 7/11 Cheerleader ***** válasza:
Szia. Mond meg neki akár msnen akár személyesen hogy te többet érzel iránta mit barátság. Hogy amikor a közeledben van megremegnek a lábaid. Mond el neki mit érzel, a legrosszabb esetben is visszautasít...és akkor mi van? Ha viszont nem mondod el neki az érzéseid akkor egy örök életre bánni fogod hogy nem mondtad el neki. És lehet h ő is így érez irántad akkor meg nyert ügyed van. Szerintem próbáld meg mindenképpen. A barátnőddel meg beszéld meg hogy ő tényleg fontos neked és adjon nektek egy esélyt.
2010. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sztem nem lennél szemét..Hisz nem akarod a bnőd háta mgött csinálni.Amúgy meg régen rossz,ha a bnőd listát csinál a fiúkról,akik tetszenek neki..:S

Amúgy sztem,ha igaz bnő,akkor megértené,hogy neked ez az fiú nagyon tetszik.:) És,ha összejönnétek a fiúval,akkor még örülne is,hogy nem ő jött össze vele,mert neki annyira nem tetszett az a fiú,meg te talán sokkal boldogabb lennél vele.:) (Mert gondolom az nagyon lennél.:D) És jól tetted,hogy elmondtad a bnődnek az igazságot.:)



L.15

2010. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Egy lány!

A korkülönbségre nem reagálnék (10 évvel idősebb párom van, igaz én már nagykorú vagyok!!). A barátnőd..nem hinném, hogy olyan nagy szívszerelme lenne a srác, ha listát vezet a szóbajöhető jelöltekről. Nem gondolom, hogy ribanc lennél attól, mert informálódsz nála az esélyeidről. Mindenesetre akkor se törj össze, ha kosarat kapsz, fiatal vagy, még nem csúsztál le semmiről. És ahogy a mondás is tartja: "Pasi és villamos után sose fuss, úgyis hamarosan jön a másik.":)

2010. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ő úgymond listát készített, ahol az első helyen van az említett fiú és egy másik."

Jelzésértékű.


Ha nagyon odavagy, csapj le a srácra. Ha nem, inkább hagyd, majd ő kezdeményez.

2010. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!