Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Nem értem a páromat

Két éve együtt vagyunk,nekem eddig hazudott a volt nőivel kapcsolatban azt mondta régen előttem 4 nője volt,7. Hónapban azt mondta én voltam neki az első és nem akarta hogy nyominak nézzem ezért hazudott,akikről azt mondta hogy "volt női voltak" ami nem tudom hogy igaz e olyan alakkal rendelkeztek,és zavar hogy én nem,vagy talán az hogy sose dicsér egyedül a szemeim de semmi más megjegyzést nem tesz ami rosszul esik,úgy érzem nem vagyok neki elég jó,próbáltam vele megbeszélni hogy fogyókúra/kondi vagy egyéb torna de hallani sem akar róla,de viszont mielőtt azt mondta volna hogy én vagyok neki az első és megkérdeztem hogy a volt női milyen kaliberűek voltak olyan sovány lányokra mutogatott büszkén hogy ő ilyenekkel volt,eltelt egy kis idő látványosan fogytam és hozzámvágja hogy ő nem szereti a sovány lányokat,régebben nagyon jó alakom volt mutattam neki képeket azt mondta szexi,de most szerinte sokkal jobb vagyok..

Miért nem akarja hogy változzak? Tisztában van vele hogy nem érzem jól magam ilyen alakkal,állandóan etet ha azt mondom neki rosszul vagyok hisztizik hogy sose eszek vele stb. De ő jár kondiba és egyszer véletlenül bekapcsolva maradt a telefonja és hallottam hogy egyik haverjának beszél egy nőről hogy ilyen meg olyan..Meg olyan is szokott lenni hogy pl:. Vezet meglát egy lányt és kifordul az ülésből annyira nézi (úgy hogy 2 centire ülök mellette)Az önbizalmam nulla alatt van.


2017. máj. 17. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék vele. Ez az ember olyan, mint az apám volt, egy megrögzött hazudozó, kisebbségi komplexusos, aki nem tiszteli és nem szereti a párját.
2017. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Végig olvastam, majd nekem tudod milyen gondolat ugrott be legelsőre? Önbizalomhiány, méghozzá az ő részéről (is). Mindjárt megérted mire gondolok. Én azt gondolom, hogy neki tetszenek a vékonyabb csinos lányok, hiszen ezért is nézi őket annyira. Szerintem ő azért nem akarja hogy te fogyj és csinosabb legyél, mert akkor felfigyelnek jobban rád a pasik,flörtölnének is esetleg, Ahogyan ő is teszi ugyebár. És akkor esetleg lehet hogy elhagynád valaki jobbért. Szándékosan akar téged ebben az önbizalomhiányos állapotban tartani, mert így nyugodt, hogy mellette maradsz, nem nézel más pasit mellette.

Én azt mondom, ha te fogyni akarsz, vagy változni, akkor tedd. Ha szeret téged, akkor melletted kell állnia ebben az ügyben, méghozzá azért hogy te jobban érezd magad. Ha emiatt támadna téged, akkor adj neki ultimátumot, mert akkor lehet nem is szeret téged. Akkor viszont nem kár érte. Érted mit mondok? Arról meg szerintem szólj neki, hogy oké hogy nézi a nőket, minden férfi nézi, ahogy a nők is a pasikat, azzal nincs is gond. Viszont! Tiszteljen már meg téged azzal, hogy mikor mellette vagy, ne bámulja as nőket, ne bántson meg ezzel téged. Eléggé önzőnek tartom a barátodat.

2017. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott eszembe mint az előző válaszolónak. De azért rákérdeznék nála, hogy is van ez, hogy más nők soványan jönnek be neki, de te ne legyél az.
2017. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel a kérdés, hogy jó ez neked?

Egyébként szerintem egy embernek egyaránt tetszhetnek a vékonyak és a ducik is, ahogy hiába barna hajú valakinek az ideálja, lehet hogy végül vörösbe vagy szőkébe szeret vele.

Azt viszont bunkóságnak tartom, hogy még melletted is megnézi a nőket. Én sem csinálnám meg ezt a párommal - tudom, hogy rosszul esne neki, pedig megbízunk egymásban.


Na meg az exemre volt jellemző ez a bizonygatás, hogy ő ilyen nővel volt, olyan nővel volt. Közben a családja folyton lökte nekem, hogy ő amúgy nagyon jó lélek, az az egyetlen baja, hogy kövér, de fogadjam el így. ÉN ELFOGADTAM, sose volt vele bajom, és mégis... Egész nap ezt hallgattam. Az lett a kapcsolatunk veszte is, hogy nem merte beismerni, hogy x*r van a palacsintában, mert nem csak hogy másoknak tette mindig a szépet, hanem tényleg, még ő sem ismerte be, hogy gondok vannak. (Túlzott bulizás, alkoholfogyasztás, drog)


21/L

2017. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. ☺
2017. máj. 18. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!