Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt nem kedvelnek a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt nem kedvelnek a mostani barátom haverjai sem. Változtatnom kéne? Mégis hogy?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, nemrég jöttem össze a 2. barátommal. :) Az első barátom haverjainak eleinte kifejezetten ellenszenves voltam, később semleges lettem. A mostani barátom haverjainak is úgy vettem észre, hogy inkább ellenszenves vagyok. :( Szerintem az lehet az ok, hogy miután barátom/ex barátom megismert engem, már inkább velem foglalkoztak és velem találtak ki programokat, mint a haverjaikkal. Voltak/vannak programok amik ugyanakkor vannak velem, mint a haverokkal lennének és inkább választanak engem. Ez a haveroknak nem szimpatikus és úgy gondolják, hogy a szex az amivel elérem, hogy inkább engem "válasszon" a barátom. Mert ugye a haverokkal nevetni,beszélgetni,szórakozni tud, velem ugyanezeket lehet plusz még jókat szexelni is.

Változtatnom kéne? Másoknál ez hogy megy??



2014. dec. 26. 18:39
 1/9 moonlightsentinel ***** válasza:

Hát ez úgy megy, hogy egy jó kapcsolatban nem kell sorozatosan választás elé állítani a párunkat, hogy most vagy velem leszel, vagy a haverjaiddal. Persze időnként megesik az ilyen szitu, de nem olyan gyakorisággal, hogy ezért megorroljanak.

Ha már a második barátoddal történik ez, lehet kicsit kisajátító vagy...

2014. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen elsősorban nem neked kéne változtatnod, hanem a barátodnak. Ha már van tervben közös programotok, ne akkorra szervezzen a barátaival. Illetve fordítva, ha velük beszélt meg valamit, te is alkalmazkodj ehhez, hogy ne kelljen választás elé kerülnie.

Nálunk sose volt ebből probléma, maximum felezi az időt, vagy én is ott vagyok, amikor a barátaival van.

(Például most a szilveszter lehet a következő problémás, mi úgy döntöttünk, délután a barátaival lesz, aztán az estét velem tölti).

Ha arról van szó, hogy napi szinten bandáznak és ő már nem mindig ér rá, akkor az meg a haverok hülyesége, egy párkapcsolat mégiscsak időt vesz el, nekik is meg kell érteni, ha nem éretlenek.


20/L

2014. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, időnként megesik az ilyen szitu, de ha már a több ilyen is volt akkor kezdenek nem bírni. :/

Dehogy én állítom választás elé.:D Maguktól választanak engem a haverjaik helyett. ;)

2014. dec. 26. 18:48
 4/9 A kérdező kommentje:

Direktbe sosem szervezünk ugyanakkor programot, pont a Szilvesztert akartam írni példának. :D Hogy vannak amik adottak pl. ez.

Most is engem akar választani a barátom és szerintem ebből bajok lesznek...

2014. dec. 26. 18:51
 5/9 moonlightsentinel ***** válasza:
De miért nem mentek együtt?
2014. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én megmondom neki, hogy menjen nyugodtan, foglalkozzon a barátaival is. Mindketten dolgozunk, mindkettőnknek segítenie kell a családját hétköznap és hétvégén is, így - a saját meglátásom szerint - nem sokat tudunk találkozni, de velem még mindig többet van, mint a haverokkal. Megbeszéljük a hetünket, ki mikor ér rá, szabad-e a hétvégénk, vagy a családi dolgok lefoglalják.

Persze, nehéz, ha nem vagyunk együtt - legalábbis nekem, az ő nevében nem tudok nyilatkozni -, ezen a héten szerencsésnek mondhatom magam, mert majdnem három napot együtt töltöttünk, viszont egy hétig megint nem látom. Rossz érzés, de próbálom nem kimutatni, mert nem akarom, hogy bűntudata legyen, és pl. lemondja a barátaival közös szilvesztert, amire nem tudok elmenni, hogy velem legyen.

A baráti körhöz úgy viszonyulok, hogy azok az ő barátai. - Teljesen más társaságban mozgunk. Időnként találkozok velük én is, de attól még nem lesznek az én barátaim. Jobb szeretek a barátommal kettesben lenni, mint nagy társaságban, így én a távollétemmel tisztelgek a barátságuk előtt. (Ha már ott van egy lány a bandában, az gondolom, amúgy se ugyanolyan...)

Lényegében, úgy viszonyulok a baráti köréhez, ahogy azt tőle és a barátnők barátaitól is elvárom. Nem tudom, te milyen társaságban vagy, de nálunk mi lányok se szeretjük, ha valaki előbb lelép egy pasi miatt, lemondja a találkozót, vagy épp elhozza rá az aktuális nagy szerelmet is.

Remélem, tudtam segíteni!

22/L, féléves kapcsolatban

2014. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menjetek együtt - legalább a haverok jobban megismernek, megkedvelhetnek - , vagy néha mondd meg neki, hogy nem, most legyen inkább a barátaival. Ha húzza is egy kicsit a száját, hogy pedig jó lenne veled lenni, utólag nagyon örülni fog neki, hogy ilyen figyelmes vagy.
2014. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmin változtatni! Teljesen természetes folyamat, hogy ennyi idős fiúk kiszakadnak a haveri kőrből, és a fajfenntartásra koncentrálnak. Mint ahogy az is természetes, hogy 35-40 éves korok körül újra egymásra találnak, és szinte ugyanott folytatják, ahol 20 éve abbahagyták.
2014. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*koruk
2014. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!