Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom lehet hogy érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lehet hogy érzelmi analfabéta?

Figyelt kérdés
Párom érzelmi analfabéta. Nem érti mi bajom van bizonyos élethelyzetekben. Nem oszt meg velem semmit. Vacsinál a tvt bámulja. Nem kérdezi meg milyen volt a napom. Az arca rezzenéstelen. Soha semmi nem látszódik rajta. Többször kiakadtam előtte mert annyira rideg. A napjaimat és a problémáimat másokkal osztom meg. Mivel ő semmit sem ért meg. Mindenben a jót látja. A rossz dolgokban is. Pl ha egy orvos bunkó volt velem akkor tuti én voltam a hibás és biztos én tehetek róla. Én beszélek hozzá, ő alig válaszol nem érti. Az emberi érzéseket, a szavak jelentését félre értelmezi.
2017. máj. 17. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én ismertem, csak nőben. Hosszabb távon tényleg van benne valami "idegesítő". A korlátolt "true neutral" viselkedés egy idő után rideggé teszi az embert.
2017. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy bántanád, el kéne azon gondolkodni, hogy miért ilyen, lehet, hogy a neveltetéséből kifolyólag vált ilyenné. Nem tudja kifejezni saját érzelmeit.


Olvassátok el Daniel Goleman: Érzelmi intelligencia című könyvét.

2017. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi köt össze titeket? Szex? Pénz? Muszáj ezt erőltetni?


Két ötletem van: konfliktuskerülő, valószínűleg skizoid személyiség, erős személyiségzavarral, nulla érzelmi intelligenciával. A feszkót azokon vezeti le akiktől nem tart, aki közel állnak hozzá...


...vagy...


...nem lehet, hogy egyszerűen benzófüggő? Tipikus benzós tünetek, Rivotril, Frontin nevű gyógyszerek okoznak ilyet. TIPIKUSAN! Pont ahogy leírtad.

2017. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szed semmi gyógyszert.
2017. máj. 17. 14:53
 5/13 A kérdező kommentje:
Együtt élünk! Csak ismerem már ennyire! Ellenzi a gyógyszerszedest is. Egész nap vezet és szerel. Szóval kizárt.
2017. máj. 17. 14:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy enyhen autista vagy aspergeres. Sok embernel soha sem derul ki, csak ilyen furcsak. Epp ezek a tunetei. Nem ertik a kifejezeseket, mindent szo szerint vesznek, es az erzelmekkel is hadilabon allnak.
2017. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Istenem, dehogy autista és szed gyógyszereket!! Nem kell rögtön végletekben gondolkodni, ez egy teljesen normális viselkedés, csak ismerni kell őt. Amikor összejöttetek nem ugyanilyen volt? Nem hiszem, hogy akkor különb lett volna, csak ennyi év távlatában már unod, hogy senki nem hallgat meg. Szerintem nem illetek össze! Mert neked olyan férfi kell, aki több törődést tud adni neked, ő erre mindig is képtelen lesz.
2017. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok együtt? Miért nem derültek ki ezek az alapvető problémák még az ismerkedési fázisban? Ha csak időközben jöttek elő ezek a problémák, miért nem beszéltétek meg az okát és miért nem oldottátok meg már rég? Ha nem lehet megbeszélni vele, ha nem nyílik meg, ha nem tudtok problémákat kifejezni és megoldani, akkor pedig visszatérünk oda, hogy miért vagytok együtt. Szóval miért vagytok ebben a lehetetlen helyzetben?
2017. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele együtt mert szeretem őt és próbálom megérteni. A szülei ilyenek még. Sokszor felhoztam ezt neki. Nem tudott rá mit mondani.
2017. máj. 17. 16:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem nem normális az ilyen viselkedés. Régen is ilyen volt vagy történt valami ami miatt ilyen apatikussá vált? Másokkal is így viselkedik, vannak barátai?
2017. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!