Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi analfabéta vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha érzések nélkül élnék a párkapcsolataimban. Még sose voltam szerelmes. Éreztem erős vonzódást, de sose volt rózsaszín köd, lepkék a gyomorban, meg hasonló böszmeségek. A legelső kapcsolatom (16 évesen) volt az egyetlen, aminek a végén sírva fakadtam, de már másnap új barátom volt, az utána következőket pedig még annyira se sajnáltam. Sose volt szükségem időre, hogy kiheverjek egy szakítást, nincs szükségem szerelemre a szexhez, szinte sose sírok, utálom a romantikát, az ilyen filmeket meg se nézem. És 30 éves nő vagyok. Szerintetek érdemes ezzel pszichológushoz fordulnom? Szeretnék mélyebb érzéseket, rossz így kilógni a többi nő közül.

2013. jan. 22. 11:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
valami nagyon el lett a lelkeddel cseszve gyerekkorodban.
2013. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Jó volt a gyerekkorom, családban nőttem fel, testvérekkel. Tán csak annyi, hogy az apám nem igazán viselkedett apaként, nem vett részt az életünkben, mert magának való típus. Erre vezetem vissza azt, hogy egyik kapcsolatból a másikba zúgtam, csak a kapcsolat elejét szeretem, amikor rengeteg figyelmet kapok a másiktól. De van lánytestvérem, ő nem ennyire defektes, tehát önmagában ez nem okozhatta.
2013. jan. 22. 11:11
 3/23 anonim ***** válasza:
6%

Tökéletesen rendben vagy. EZ a helyes, ez a jó! Hisz az egész a nemi vágyakról szól. AZt meg élvezed, kiéled a biologiai szükségleteidet az aktuális tagon,akivel épp összerakod magad, mindketten jól elvagyotok, nem vagy romantikus, nem vagy álmodozó beleélős, így nyilván nincs pofárazuhanás sem a végén, mert nyilván a párkapcsolatok nagy része patkárabaszódik egy idő után, valahol valaki minidg elcseszi a dolgot, ha meg nem,akkor az élet úgyis megoldja, kiunod, más kell és kész is van... erről ennyit.

Te neked meg megvan az az előnyös tulajdonságod, hogy szarsz bele, nem éled bele magad egyáltalán sem, a mának élsz, és kitaposod a maximumot a viszonyból amit kell, aztán gyorsan túllépsz rajta. Egy igazi törtetős céltudatos ember vagy! CSak gratulálni tudok hozzá, és ezt őszintén írom. Kevesebb szerelmi öngyilkos, kevesebb szerelmi bánatos pofa volna,ha mindenki így gonolkozna. Sokkal jobb lenne a világ, a nők pedig még könnyebben kaphatók volnának.

Ne fordulj pszichologushoz, semmi gond veled, mindenkinek ilyennek kéne lennie. Megjátszhatsz egy átmeneti gyászt ,akkor nem fogsz kilógni közülük.

Vagy hetekig,hónapokig tartó mély depressziót akarsz magadnak egy vacak végetért viszony miatt? ez kissé nevetséges, mintha valaki direkt akarna mazózni magával.

2013. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy várható hasonló vélemény. És valóban, a férfiak imádják, hogy ilyen vagyok, az elején. Főként, mert a többi nőcis tulajdonság is hiányzik belőlem, nem hisztiztem még soha, nem is nyafogok, veszekedni, napokig duzzogni képtelen vagyok, felesleges köröknek tartom ezeket. De! (Mindig van egy de :)) Egy idő után elkezdenek nekik hiányozni ezek a női ostobaságok, elkezdenek haverként kezelni, és ez már gond, mert bezavar a szexuális életünkbe is. Ráadásul a nőkkel való kapcsolatomban is problémát okoz, amilyen vagyok, nem tudok igazi barátnőt találni, mert untatnak nagyrészt. :(
2013. jan. 22. 11:22
 5/23 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem. A családi hátterem nekem is hasonló. A fatert nem nagyon érdekli semmi. Nem arról van szó, hogy alkesz, meg ilyenek, mert nem az, csak nem viselkedik apaként. Én a "fogyatékosságomat" arra vezetem vissza, hogy régen nagyon sok csalódás ért a lányokban, sok seb esett a szívemen, s ma már lehetetlenség engem megbántani. És se érzek semmit, ha véget ér egy kapcsolat. Én kétszer voltam szerelmes, mindkettő csalódás volt, s azóta képtelen vagyok a szerelemre, de igazából nem is bánom. De ki tudja? Lehet, hogy csak egy megfelelő ember kéne hozzá.
2013. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5-ös, de Te legalább férfi vagy. Felétek nincs az az elvárás, hogy cukitündibündik legyetek. :) És Te legalább voltál szerelmes.
2013. jan. 22. 11:27
 7/23 anonim ***** válasza:

Kérdező! Egyre jobb! :D bírnálak! Te vagy valóban a kanok álma, egy nő akinek nem nőagya van. Álomnő!

Nem akarok ismerkedni nyugivan....de igaz amit írok.

2013. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen, osztom a #7. véleményét.
2013. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7-es, hidd el, hogy hosszútávon nem jó ez. Pl a mostani párom nehezményezi, hogy nem csinosítom a lakásunkat, nincs kinn semmi csecsebecse a kecóban, se egy közös kép a falon, mindig azt mondja, hogy ő még ilyen nőt nem látott, aki ennyire nem foglalkozik ezekkel. És neki ezek hiányoznak, kínjában ő díszitgeti a lakást már. Tök ciki.
2013. jan. 22. 11:32
 10/23 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy mindezekhez külsőre nőies vagyok, meg ahogy ismerkedek is annak tűnök, még a foglalkozásom is nőies, tehát elég becsapós a történet. :(
2013. jan. 22. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!