Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs meg a kémia. Hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt.

Sajnos tudatosítanom kellett magamban, hogy közöttünk nincs meg a kémia. Hiába beszélek vele erről, homokba dugja a fejét és szerinte túlreagálom. Alig kapok egy csókot, azért is könyörögnöm kell.

Ezen kívül minden rendben, és ez a legnehezebb. HUllaszerelmes vagyok belé, és ő is belém. Kitaláljuk egymás gondolatait, közös programok, stb, de a szex nem megy és nem is fog.

Belül marcangol a tudat, hogy emiatt kell véget érnie egy kapsolatomnak? 21 évesek vagyunk. Jó, ha heti 1x van együttlét akármit próbáltam. Nem hozom őt lázba.


2017. máj. 17. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te egy ilyen langyos szarban szerelmesnek hiszed magad, akkor egy igazi szerelemben valoszinuleg meg fog allni a szived a rad toro mindenfele vagytol, reakciotol, erzelemtol. Rajtad mulik meg meddig ulsz benne.
2017. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha szerelem van, akkor eltérnek az igények. Neked mennyi lenne a minimum hetente ?

30/f

2017. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tévedés. Nem vagy hullaszerelmes és ő sem. Ez egy erős baráti kapcsolat, ami sokkal jobb alap a házasságra, mint a lila köd, de nem 21 évesen. Ahhoz ez túl korai, elfogadod, vagy szakitok.
2017. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Ja azt elfelejtettem, hogy az új ptk szerint a kémia szó nyilvánosság előtti emlegetése 6 év sortűzzel büntetendő.

30/f

2017. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem a szerelem együtt jár azzal hogy kívánom őt, felizgat. Az egy dolog hogy különböznek az igények (pl a szex mennyiségét illetően) meg nem megy flottul minden elsőre, de ha nem is izgat a másik, ha nincs meg a vágy hogy szeretkezzek vele akkor én nem hiszem hogy ott lehet szerelemről beszélni. Nem tudom van e értelme ezt elfogadnod, ha egyszer nem érzed jól magad így és kínlódsz. Csak egyre rosszabb lesz. De nem sok részletet mondtál el hogy ő hogy látja, gondolja meg mit érez a dologgal kapcsolatban. Az a heti 1 alkalom az milyen szokott lenni? Élvezitek mind a ketten?
2017. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a heti 1 alkalom mostmár erőltetett, régen nagyon jó volt.

Elmondása szerint én nem teszek semmit az ügy érdekében és nem kezdeményezek(akárhogy mászom rá, dobom le a ruháim, veszek fel szexi göncöt, puszilgatom, harapdálom, semmi , SEMMI, és szerinte nem próbálkozom).

Ha meztelenül fekszem mellette, vagy csinálok bármit, fel sem áll neki.

Csókot alig kapok, pedig én igénylem, és akkoris rám szól, hogy ne erőltessem. Amikor felvetettem a problémát, hárított, hogy nincs is semmi baj és minden flottul megy és én generálom a bajt.

Nekem a heti 3-4 lenne a normális, mert anno elmondása szerint az exeivel napi 1 volt.

2017. máj. 17. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha régen jól működött és nálad most is minden oké, akkor én nem mondanám hogy nincs meg közöttetek a kémia. Sztem csak nála lehet valami gond. Biztos hogy szerelmes még beléd? Lehet most múlt el nála a szerelem és egyelőre nem tud mit kezdeni a helyzettel. Lehet még nagyon szeret csak már nem úgy, már nincs meg az a tűz mint a szerelemben. Persze a szex még így is működhetne, de talán ő elvan nélküle ha nem hajtják kifejezetten az érzelmek, vagy össze van zavarodva és most nem hiányzik neki a testiség. Ő sem biztos hogy tisztába van azzal mit is érez valójában. De az is lehet történt vele valami nagyon rossz mostanában ami leköti a figyelmét, illetve stresszeli. Pl valami családi dolog.
2017. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, keressetek szexuálterapeutát, stb.


Ha pedig nincs változás, külön utak. Pont.

2017. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!