Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm akár mások előtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm akár mások előtt is beszól, hogy senkit nem érdekel amiről beszélek. Elég megalázó, régen nem ilyen volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha valamivel foglalkozok arról szeretek beszélni, mindig ilyen voltam. Nem viszem túlzásba, egy nap 2-3 percet beszélek róla. 8 éve vagyunk együtt, régen nem zavarta, meghallgatott. Most 1 éve mondom a szövegemet és beszól indulatosan hogy "nem érdekel ám amiről beszélsz". Társaságban is mond ilyeneket, meg belekever másokat is (mások nevében nyilatkozik hogy maradjak csendbe, senki nem kiváncsi a témáimra)

Nagyon megalázva érzem magam ilyenkor. Teljesen leforráz, néha majd el is sírom magam. Mondom vidáman boldogan ami érdekel, erre letámad, pedig csak beszélgetek-mesélek, nem bántom őt meg senkit.


Miért lett ilyen? Beszéltem már róla vele, de azt mondja hogy nem kötelezö érdekelnie amit mondok. Jó lenne ha érdekelné. Egy kapcsolatban ez a normális, nem?

Már kezdem magam férfiatlannak érezni emiatt.


2017. máj. 17. 21:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lépsz ki ebből a szarból? Kell ez neked?


Velem is beszélt így az ex, egy hónap után kivágtam, mert ezt ne.

2017. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!