Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szóval lényegében összefoglalva, kicsit több, mint két éve vagyunk együtt, nemrég költöztünk ki barátom nővéréhez Angliába, itt kint úgy van a munkaideje, hogy reggel 5kor indul el itthonról és délután 5-re ér haza. Nagyon fáradt így hétköznap nincs is nagyon szex, de ettől függetlenül mindig megdicsér, megbámul és érezteti velem milyen csinosnak lát, sokszor letaperol, megölel és megcsókol van hogy már ilyenkor is fel áll neki. DE mégis csak heti 1-2x van szex, de azok tényleg nagyon jók és látom, hogy élvezi. Elnézést a kicsit zavaros történetért próbáltam érthetően fogalmazni! Szóval a kérdésem az lenne, hogy vajon tényleg csak fáradt és ezért nincs szex többször? Ha igen, akkor mit tudok tenni, hogy hétköznap ne csak én kezdeményezzek hanem ő is? (hétvégente ő szokott általában) Előre is köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 17. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hosszan napok a munkahelyen idegen kornyezetben, idegen nyelven nagyon faraszto tud lenni. Plusz a novere is ott van ami azert zavaro valahol. Nyugodj meg, csak faradt.
2017. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!:)
2017. máj. 18. 00:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha én mondjuk 8-16ig csak az egyetemen rohadok,nemhogy szexre,de kb semmi aktivitásra nem bírok gondolni.. el tudom képzelni hogy a reggel 5-től 17ig tartó robot milyen fárasztó lehet..
2017. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, persze tudom! Csak egyszerűen hiányzik.
2017. máj. 18. 00:21
 5/15 A kérdező kommentje:
De azért a te válaszod is köszönöm!:)
2017. máj. 18. 00:21
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindegy neked 8-as, hogy a barátja miért van vele? Csak akkor izgulhat fel, ha a barátnője is dolgozik napi 12 órát? Érdekesen ítéled meg a kapcsolatokat, amikhez amúgy semmi közöd.
2017. máj. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Komolyan ennyi selejt embert nem hiszem el. Azért van ez az oldal te idióta, hogy kérdéseket tegyünk fel és, ha valaki tud valami hasznos, infót, tanácsot adni az válaszoljon és pont ennyi! Azért, mert itt egyes embereknek nincs élete, és itt név nélkül mer pofázni az egy nagyon gyerekes, gyáva. Ha ennyire nagyon nagy a szád írj rám privátba had lássam az okoskodó fejed. Biztos egy otthon ülő megkeseredett férfi vagy, aki nem kap nőt vagy olyat, aki értékeli és ezt a fájdalmát igyekszik kivetíteni másra. És elmondanád, hogy ezt miből állapítottad meg? Ja, hogy ebből a kis pár soros kérdésből? Biztos nagyon jó emberismerő vagy gratulálok! :D
2017. máj. 18. 01:27
 8/15 A kérdező kommentje:

*dolog.

A többieknek pedig köszönöm a NORMÁLIS emberi választ! :)

2017. máj. 18. 01:27
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

kérdező, te is dolgozol rendszeresen, van állásod?


mert ha nincs, és nagy kipihenve a szexen jár az agyad naphosszat, amíg ő keményen robotol a megélhetésetekért (Anglia nem olcsó!), akkor ne csodálkozz, ha fáradt.


ha idegen nyelvi környezetben te is lenyomnál 8 órát dolgozva, szerintem kevésbé viszketne, úgy ki lennél merülve.

2017. máj. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úristen mit jön mindenki ezzel a viszketés dumával? Ekkora probléma, ha heti 1 szex kevés? Ha nem akarod a szexet, milyen nő vagy, ha akarod akkor meg viszket... Hol tartunk manapság? Egyébként igen dolgozom, fodrászként és most jöhetnek, hogy az nem olyan megterhelő stb....
2017. máj. 18. 02:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!