Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen fiút el kell hagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiút el kell hagyni?

Figyelt kérdés

egyéves kapcsolat. Azt mondja a minap: "Én úgy terveztem, hogy nálam alszol... Nekem is van beleszólásom a kapcsolatunkba, nem? És ha én azt mondom, hogy nálam alszol, akkor nálam fogsz aludni"

Úgy mondja, mint egy duzzogó kisgyerek.


2017. máj. 18. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ha valaki a "ha azt mondom, akkor azt teszed" szöveggel jön elő, nálam az ilyen elég erősen kibillenti a bilit.
2017. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
és ezt csak az arcodba vágta komolyan?
2017. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 acelsziv ***** válasza:
91%
Beleszólni joga van. De amit írsz az már nem beleszólás hanem dominancia kísérlet. És itt dől el hogy a bábja leszel e vagy sem.
2017. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Viszont az is igaz, hogy az én életem sokkal kötöttebb és természetre sem vagyok túl rugalmas. Szóval lehet, hogy ez egy rosszul megfogalmazott "lázadás" volt a részéről. De maga a mondat megijeszt...
2017. máj. 18. 14:52
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Szoktasd le róla gyorsan, mert ez csak rosszabb lesz...
2017. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Jaaajjjj nem kell mindent szorul-szóra érteni.

Nem parancsba adta neked, vagy igen?!:)

Én soha nem így mondtam, de nekem ebből nem is volt vitám.

Lehet hogy azért mert velem nagyon jo aludni!! ;) LOL.

2017. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Éppen csak azt nem írtad miért reagált így.Gondolom úgy érzi mindig te irányítasz,és nem töltesz vele elég időt.
2017. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen is, nem is. Van olyan időszakom, amikor csak hetente 2x vagy 3x találkozunk, de olyan is, amikor 5x. Számára viszont a heti hét alkalom lenne ideális.
2017. máj. 18. 16:31
 9/15 anonim ***** válasza:

Az elmúlt egy évben milyen volt a srác?

Akkor is próbált dominálni?

Én viccből mondok ilyeneket, az tény,de mindketten tudjuk, hogy nem akarom irányítani a drágámat igazából.


21/L

2017. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A fura az, hogy amikor összejöttünk, munkanélküli volt. Akkor kenyérre lehetett kenni, de nagyon frusztrálta, hogy nincs pénze. Nyáron kapott munkát, azt hittem, akkor helyrebillen az önbizalma, de azóta kezd dominánsan viselkedni. Először az volt a baja, hogy a nyári munkámból adódóan egy órával később végzek, mint ő, és emiatt duzzogott, hogy később érek hozzá. Utána az volt a probléma, hogy nem heti 7szer, csak 3x,4x találkozom vele egy héten. Lett pénze, elkezdett velem edzeni járni, de feladta, mert neki megalázó, hogy nekem jobban megy az a sportág. Oké, elkezdett sportolni valamit, azt akarta, hogy csatlakozzak hozzá, azért mert neki az a sportág jobban megy.

Utána a barátaimra is rosszakat kezdett mondani, ezzel az a baja, azzal az a baja, megint tőle elvett idő

Sehol sem enged fizetni, társaságban atyáskodik felettem like "cica, te nem ismered a Balatont, nehogy beússzál a mély vízbe, mert ha görcsöt kapsz, nem tudlak kimenteni". Voltam kint külföldön tavaly, most mindenáron külföldön akar nyaralni, ahol nem jártam. Életében nem repült (én igen), de ő akarja intézni az egész jegyfoglalást.

2017. máj. 18. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!