Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható a hazugság?

Figyelt kérdés

Letagadtam hogy lefeküdtem valakivel a szakításunk után. Már kibékültünk úgyhogy a "szünet" alatt. Lényeg hogy nem mondtam el. Kiderült. Megbocsátható a bűnöm?


20L



2017. máj. 18. 20:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem, hogy mi értelme hazudni.
2017. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Megbocsátható, számomra az lenne. Szerintem azzal, hogy lefeküdtél mással is amíg nem voltatok együtt nincs probléma, a hazugsággal van. Ezt úgy tudod feloldani, ha leülsz vele és elmondod miért tetted.
2017. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az előző két válaszodat nem láttam a kérdésem előtt, Kérdező. Így már azért más... 30/f -nek igaza van!
2017. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A " mi közöd van hozzá" nem épp megfelelő módja egy kapcsolat újrakezdésének bár finomabban fogalmazva a helyzetet tekintve megfelelőbb válasz lett volna az is mint a hazugság
2017. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Erősen hiányolom: [link]
2017. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Valószínüleg nem békültünk volna ki ha akkor mondom
2017. máj. 18. 21:35
 17/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem megbocsátható.

Itt gyk-n sok az álszent, nem számít. Mindenki hibázik, ha együtt akartok lenni, megoldjátok.

2017. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha nem csinál belőle rendszert a másik, akkor simán.

A ló is megbotlik néha, pedig kétszer annyi lába van.

2017. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Miféle "bűnöd".

Szakított veled, mert úgy gondolta, hogy nem kellesz neki. Atól neked még kellhet más.

2017. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!