Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki takarítsa el a hányást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki takarítsa el a hányást?

Figyelt kérdés

Aki hányt vagy aki főzte az 'ételt'?


Kinek adtok igazat?

F21 N18



2017. máj. 19. 09:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
96%

Na most... Ha olyan undorító az étel, hogy hányni tudnál tőle, minek etted meg? Kb két három falat után otthagyhattad volna, annyitól meg még nem dobod ki a taccsot.


Továbbá a hányás nem jön azért olyan teljesen váratlanul és hirtelen, hogy ne tudj elszaladni mosdóba, én már teljesen taccsrészegen is elbotorkáltam WC felé, mert éreztem, hogy gond lesz, és egyedül akkor nem tudtam kontrollálni hányást, amikor vírusos vmit kaptam el, de akkor épp utcán voltam szerencsére.


Tehát hacsak nem utóbbi eset áll fent, szerintem takarítsa el a hányást, akitől származik, egy felnőtt párkapcsolatban pedig valószínűleg a párod is segít benne, és nem kerülgeti órákig a padlón lévő cuccot.


18 évesen egy ilyen kérdés után azért még nem nevezném magam nőnek.

2017. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező...kérdésedből nem derűlt ki, hogy te főztél vagy te hánytál. S nem is az volt a kérdés/kérés, hogy sajnáltasd magad.

Erre nincs szabály szerintem, hogy ki takarítsa el. Ha rosszul vagy, fel sem tudsz kelni stb...akkor csak nem fogjátok kerülgetni azt a hányást...gondolom a másik fél feltakarítja.egyébként mi volt a menű?

2017. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Engem az erdekel a legjobban hogy a hányás azóta is ott lapul??

:S

2017. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű:aki hányt. kivéve akkor, ha annyira ramaty állapotban van,hogy ezt nem tudja megtenni. Azért mégsem lehet otthagyni addig, amíg összeszedi magát...
2017. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
22%

Ezt nem értem. Ezek szerint vannak olyan párok, ahol ha az egyik elrontja a gyomrát, akkor a másik szabit vesz ki, hogy ápolja egész nap???

...és még az anyákra köpködnek, amiért otthon mer maradni hányós, hasmenéses kisgyerekkel...

2017. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
#15 te miről beszélsz senki nem vesz ki szabit ilyenér .. a válaszadó a hányasra gondolt, hogy azt nem lehet ott hagyni a földön
2017. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
10%
Mellesleg a kamus anyakra kopkodnek az emberek akik csak hazdujak hogy beteg a gyerek .. mer van ilyen is.
2017. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha az étel romlott volt, akkor nem csak egy valaki hány tőle, hanem mindenki aki eszik belőle, szóval hacsak nem egyedül etted meg az egészet, és a párodnak nincs baja, akkor közel sem biztos, hogy az utolsónak elfogyasztott étel volt a ludas. Némelyik bélfertőzésnek több nap a lappangási ideje, és egy koszos vécéajtó kilincsről is el lehet kapni.


Amúgy ha véletlen bepisilsz, akkor meg az mossa a gatyádat, aki inni adott?

Alap, hogy az takarít, aki összekoszolt valamit. Ha túl rosszul van hozzá, akkor nyilván megteszi helyette más. De ha ez a kérdés egy párkapcsolatban egyáltalán felmerül, már régen rossz.

2017. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
97%

Ha romlott,o is evett,o is hanyt,akkor mivel szeretitek egymast,takaritsatok fel egymaset.

Ha romlott,o is evett de csak te hanytal,akkor te takaritod mert a te szr gyomrod...

2017. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
#10! "Nyilván valamit csinált amitől elromlott." Na ez az a szint ahol meg kell kérdezni, hogy miért maradtatok meg ilyen gyanakvo, vádaskodo lágkörben egymás mellett?? Szerintem az egyikötök menjen jobbra, a másik meg balra a hányás meg maradjon ott ahol van örök emlékeztetönek.
2017. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!