Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki takarítsa el a hányást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki takarítsa el a hányást?

Figyelt kérdés

Aki hányt vagy aki főzte az 'ételt'?


Kinek adtok igazat?

F21 N18



2017. máj. 19. 09:21
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha rősszel is van altalánosan a párom akkor nyilván feltakarítom helyette.Ha csak "szimplán hányt egyet" akkor takarítsa fel magának, ha követelné, hogy takarítsam én fel, mert en főztem, akkor feltakarítanám egyszer és utoljára, de hétszentség, hogy egy vajas kenyeret nem kennék meg neki az életben többet, nem, hogy még főzzek is.
2017. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Rosszul*
2017. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

De bammeg kva sok értelme volt kiírni a kérdést, ha normálisan nem tudsz kommunikálni! Fú, de felbsznak az ilyen IQ nuku emberek, mint amilyen te is vagy.

Tudod mit? Szerintem senki ne takarítsa fel, csak nézzétek!

Istenem, tényleg kéne már valami születésszabályozás...

2017. máj. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
49%

Én most hánytam, és feltakarítom :)

Leginkább a kérdéstől lehet hányni, de hozom a felmosó szettet.

Szép jó reggelt a Hölgyeknek és Uraknak, és jó étvágyat kívánok.

2017. máj. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Én feltakarítanám a párom után, ő meg utánam. De nem azért, mert ez valami szabály vagy elvárás, hanem ha látod, hogy a másik sz@rul van, igyekszel segíteni rajta. Legalábbis bennem meg benne ez az érzés dolgozik. De nem vagyunk egyformák.
2017. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Ha van az iskolának (ha ott történt) takarítója, akkor a takarító, nem aki az ételt főzte.
2017. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Na, ott van még a cucc? x'D
2017. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Nincs. Mivel itt nem kaptam egyértelmű választ felhívtam anyámat aki meggyőzött hogy tisztítsam föl. Bár azóta mosolyszünetet tarttunk a nőmmel.

(Ő főzött én hánytam, ha ez nem derült volna k)

Üdv. Peti

2017. máj. 21. 13:02
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan felhívtad anyádat, hogy eltakarítsd-e a hányást? Lol. Remélem, csak valami unatkozó majom vagy, mert ha ez így igaz, akkor nagy bajban van a mai fiatalság...
2017. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már annyira fiatalok. Én 21 éves vagyok.
2017. máj. 21. 17:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!