Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor már szokás?

Figyelt kérdés
A barátommal ma vagyunk két hete együtt. Jövőhéten lesz a születésnapja. Szerintetek mit vegyek neki, vagy egyátalán ennyi idő után szokás ?
2010. máj. 16. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
egy cumi olcsóbb is meg jobb is :)
2010. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat szeretnék (: köszönöm (:
2010. máj. 16. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Akár szokás akár nem,ha szeretem én biztos meglepném valami aprósággal. :)

Gondolj bele születésnapja van, biztos vmi rossz érzésed lenne,hogy nem adtál neki semmit..


Nem tudom,hogy milyen a barátod, mit szeret.. talán a hobbijából( ha van) kéne kiindulni.. vagy amilyen zenét hallgat.. de szerintem nem kell nagy dolgokban gondolkodni, szerintem az is elég ha főzöl, vagy sütsz neki (vagy mindkettő) valami finomat ;)

2010. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Mindenféleképpen vegyél neki valamit, de apróságot, még nagyon az elején vagytok, ilyenkor nem az a lényeg... Ööö, nekem párom (mivel akkor még cigiztem) egy rózsaszín öngyújtóval lepett meg, tök kis cuki love felirattal meg kutyákkal... aranyos volt.. 2,5 éve együtt vagyunk és az a legkedvesebb ajándékom tőle, pedig kaptam már telefont is szval... sok sikert :)

2010. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mármint az öngyújtó elején voltak a kutyák és a felirat :)
2010. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sütés jó ötlet (mármint ha járatos vagy benne, vagy tudsz segítséget), meg mellé valami egyszerűt. Van pl közös fotótok? Mert akkor azt meg tudod csinálni, hogy egy képet előhivatsz, bekeretezed, és neki adod. drága dolgot nem érdemes, mert még megijed..
2010. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vigyél neki 10 kiló krumplit. Előbb-utóbb úgyis elfogy.
2010. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én valami szivecskés kulcstartóra gondoltam ! szerintetek ?
2010. máj. 18. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!