Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig elhagynak a pasik, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig elhagynak a pasik, mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Mindig elhagynak a pasik 1-2-3 hónap után. és sose kapok választ a miért-re.. Csendes lány vagyok, ami számomra kiskorom óta probléma. Sokszor gondolok arra, hogy ez a probléma.. Egyszerűen nem tudok ezen változtatni, ami egy beszédes be nem áll a szám típusú csajnak elképzelhetetlen, hogy lehet csendesnek lenni.. de mikor összejövök valaki, az illető tudja, hogy csendesebb vagyok. Régen a 20as évek előtt volt úgy, hogy nem akartam járni szinte senkivel, mindenkit visszautasítottam, mert kicsik a melleim és mindig azt gondoltam, hogy ha meglátják, milyen kicsik, akkor majd elhagynak.. ebből is adódik, hogy önbizalomhiányos vagyok.. viszont sokan mondják, hogy jó alakom van ,csinos vagyok, nagyon szép a mosolyom. szeretem is kihangsúlyozni az alakom. de nem öltözöm kihívóan, sose sminkelem magam. nem fekszem le az 1. adandó alakalommal senkivel.. nem adom magam olyan könnyen.. megadom a teret a másiknak, nem lógok egésznap a nyakán. nem vagyok féltékenykedő, megbízom a másikban..3 barátom csalt meg eddig, valahogy mindig megéreztem h megcsaltak és ilyenkor számonkértem őket vagy csak mondtam ,hogy ,,szerintem tegnap lefeküdtél valaki mással,igaz?!,, persze ilyenkor mindig jön a tagadás. az egyiknél már akkor sejtettem, hogy lehet h van valaki más a dologban, mikor még le se feküdtek. mert olyan fura volt velem 1-2 napja. 1 héttel később beszélgettem egy lánnyal az új barátjáról akivel 1 hete voltak együtt és kiderült, hogy az én barátom az ő barátja... -.- lehet, hogy én vagyok ezzel egyedül, de ha én megcsalnék valakit, akkor szakítanék, mert ez nem fair a másikkal szemben és meg se történne, mert szakítanék inkább és megmondanám az igazat, nem érdekelne, ha ez fájna neki, de legalább elmondom az igazat.. nem tűröm a hazugságot. nem értem..sose kapok rá választ, hogy mi volt a gond, mi a baj velem.. nem akar megbántani biztos.. csak hát egyszerűen nem tudok túllépni, ha nem tudom az igazat, agyalok, kattog az agyam. sokkal könnyebben veszem, ha megmondja kerek perec..lehet hogy fáj, de legalább tudom mi a baj, és tanulhatok is belőle..
2017. máj. 20. 00:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Lógj kicsit többet a párod nyakán, sminkeld magad néha, mutatsd hogy vágysz rá, kötődsz hozzá, hogy te vagy a nő az életébe nem más. Képről tudok talán több tippet adni.
2017. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem szeretem a sminket, kicsit fiúsabb is vagyok. amikor már kezdek szerelmes lenni, akkor már többet lógok a nyakán, de nem fojtom meg,
2017. máj. 20. 00:30
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Nincs veled semmi baj, jó csaj lehetsz.
2017. máj. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Ne lehet hogy egyszerűen unalmas vagy? Nem bírod pár hónapnál tovább felkelteni az érdeklődésüket? A szakítások előtt mennyivel volt a szex? Nem lehet a szexhez kötni? Ezek mellet amiket írtál magadról egy értékes csaj lehetsz csak még nem találtad meg az igazit
2017. máj. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Bence_ ***** válasza:
85%

Menj el egy pszichológushoz.

Rakd rendbe magad.

Formátlan mell lehet de a pici, formás is anygon szép. 😉

Egy nő belülről szép, sugárzása.

Most azért szedsz ossze ilyen pasikat mert ez illik a sérülésedhez. Ha rendben vagy akkor másként nézel magadra, másként fogsz meríteni, így valószínűleg már férfiakkal fogsz összejönni.

2017. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

4-es hát szex után 1-2 hónap után van a szakítás. és én csendesebb vagyok és ez pl egy beszédesnek lehet h unalmas..nem tudom

5-ös voltam már pszichológusnál, de nem lett jobb.. valahogy az h én ott beszélek neki állandóan és ő meg csak hallgatja, amit mondok és néha feltesz 1-1 kérdést amire nem tudom a választ..tudom ez ilyen rávezetések a dolgokra, dehát ennek nem látom értelmét.. a macskámnak is tudok beszélni ugyanúgy végig hallgat..

2017. máj. 20. 08:59
 7/22 Bence_ ***** válasza:
59%
Jó pszichológus? ☺️
2017. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyan fériak, akik az ilyen típusú nőket részesítik előnyben. Eddig nem velük találkoztál.
2017. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem rossz helyen keresgélsz,én a lányokkal járok így,,mindig bulizós nagyszájúakat fogom ki,pedig mindig csendes nyugodt lányt keresek,sorsirónia :D
2017. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a külsődet feldobhatnád és azzal ellensúlyozni tudnád a személyiségedet. Szemöldöktetoválás, erősebb smink, műszempilla, többet mutató ruhák, push up melltartó, esetleg műmellek. Ezektől az önbizalmad is megnőne és észrevennének a pasik is. :)
2017. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!