Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető, ha a barátom eltilt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha a barátom eltilt a testéből élő barátnőmtől?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 10 éve vagyunk legjobb barátnők, jóban-rosszban együtt. Kb. fél éve a testéből él. Nem utcai, nem is lakásos prosti, hanem olyan luxus kategória - nagyon szép és művelt csaj. Nem örültem neki, de elfogadtam... A barátommal kb. 3 hónapja vagyunk együtt, elmondtam neki, hogy mit csinál a barátnőm, azóta tilt tőle... Szerintetek ez normális dolog? Mert szerintem nem, de mit tegyek? A barátomat sem akarom elveszíteni, mert ezen kívül tökéletesen megvagyunk...
2017. máj. 20. 19:07
1 2
 1/16 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Nem érthető, a barátod egy f-sz.
2017. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem attól fél, hogy megtetszik neked a barátnőd életmódja és követni fogod. Azt megértem, hogy zavarja a dolog, de bízhatna benned annyira, hogy nem avatkozik bele...
2017. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is attol tart,hogy belerangat vmibe teged a baratnod. Lehet meg is kar volt elmondani pasidnak ezt,mert valoszinu ebbol meg lesznek bonyodalmak.
2017. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Lehet véleménye, de ez az eltiltósdi nevetséges.


Amúgy ha azért elhagy, mert valami olyat csinálsz, amit ő "megtiltott", akkor menjen csak és tegye be maga után az ajtót.

2017. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Már csak azért sem érthető, mert senkinek nincs joga irányítania a másik embert.
2017. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretnél egy bántalmazó kapcsolatban élni, akkor csak így tovább. Felnőtt ember vagy nem egy 5 éves akit tiltani kellene. Eszem megáll.
2017. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
A tiltás azért erős, de nem veszítesz semmit, ha távol tartod magad egy ilyen nőtől.
2017. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Tilt? Mifelénk a kutyákat szokták tiltani


Azért majd figyeld, mit akar majd még tiltani.

2017. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiezte ,nekem egy pali csak semmit ne tiltson meg. Ahogy neked se,de senki más nőnek.
2017. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1%

Az ilyen luxusprostik időnként veszélyeknek vannak kitéve. Megkörnyékezik őket hírszerző szervezetek, néha közönséges bűnözők is, akik tippet akarnak kapni, stb.

Ha a barátod ezért tilt, az érthető lehet.

Nem tudom, hogyan tilt. Ha csak egyszerűen azt mondja, ne találkozz, beszélj vele, mert nem akarom, az nem vall okos emberre. Ha megvan az oka, mondja meg, és készítsen föl a veszélyekre.

2017. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!