Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető, ha a barátom eltilt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha a barátom eltilt a testéből élő barátnőmtől?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 10 éve vagyunk legjobb barátnők, jóban-rosszban együtt. Kb. fél éve a testéből él. Nem utcai, nem is lakásos prosti, hanem olyan luxus kategória - nagyon szép és művelt csaj. Nem örültem neki, de elfogadtam... A barátommal kb. 3 hónapja vagyunk együtt, elmondtam neki, hogy mit csinál a barátnőm, azóta tilt tőle... Szerintetek ez normális dolog? Mert szerintem nem, de mit tegyek? A barátomat sem akarom elveszíteni, mert ezen kívül tökéletesen megvagyunk...
2017. máj. 20. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mástól is próbált már "eltiltani" a barátod?
2017. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12%
Valaki képes volt leírni azt hogy "bántalmazó kapcsolat" mert nem szeretné hogy egy prostival lógj?! Nők, nektek a racionális gondolkodás tényleg nem erősségetek. Pontosan ezért kell mellétek egy férfi mert önállóan létezve csak hülyeségeket tudtok csinálni.
2017. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg félt. Nem tudom, hány éves vagy, de naivitásra vall, hogy elmondtad a barátodnak a barátnőd újkeletű szakmáját. Nem volt valami okos dolog.
2017. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

viccesek ezek a kommentek :D

én anno azért hagytam el a volt barátnőmet, mert ugyan ebben a cipőben járt mint te.

neki is volt egy "legjobb" barátnője, aki gyerekkora óta kurväként viselkedett.

ezt felnőttkorára azzal kamatoztatta, hogy elkezdte pénzért csinálni lakásos prostiként.

nem megyek bele a részletekbe, röviden annyi hogy a barátnőm teljesen megváltozott, mocskos lett a szája, magára vett egy bicskanyitogató stílust, és elkezdett flegmázni és mindenbe beleszart.

mindezt a prosti barátnőnek köszönhette, mivel alapjáraton elég könnyen befolyásolható személyiség, így nem volt nehéz átvennie azt amit a barátnő magából sugárzott.

nem tudom hogy mondjam, hogy mindenki megértse, valami olyasmi történt hogy a prosti csaj elkezdte tömni az agyát, hogy a férfiak csak eszközök, és nem kell komolyan venni a kapcsolatot mert bármikor találni másik "eszközt" az igények kielégítésére.

nyilván akin napi 4-5 idegen férfi átmegy, az másképp szemléli a párkapcsolat fogalmát.

szóval nálunk az volt, hogy kb 1 évig tűrtem, a végén már odáig fajult a dolog hogy a barátnőm megcsalt.

igaz nem bizonyítottan, de volt hogy órákon át nem vette fel a telefont és kiöltözve meg kisminkelve jött haza este 11kor.

akkor este döntöttem el, hogy itt a vége.

azt még tudni kell, hogy 6 éves kapcsolatról volt szó, az első 5 év teljesen harmonikusan telt, miután előkerült a régi barátnő az új szakmával, akkor változott meg minden.

szóval ezek után nem tiltanék semmit, mert alapjáraton semmi értelme.

szimplán csak nem jönnék össze olyan csajjal akinek prosti barátnője van, legyen az luxus kurvä vagy útszéli, egy kaptafa.

pénzért bäszik, és ezen a tényen nem változtat semmi.

2017. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%

#14

Aki ilyen butus, mint az exed, hogy egy barátnő bele tudja ilyenbe vinni, rá tudja dumálni, haaaaat.... inkább nem mondok semmit.

2017. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tényleg nem lehettél valami normális csajjal.........


50 kg-os vasággyal mi? Kikent-kifent fajta, műmelles, nincs agya. Nos?

2017. máj. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!