Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen?

Figyelt kérdés
Férjemmel 10 éve vagyunk együtt, de csak 2 éve házasodtunk össze. Van egy 11 hónapos kisfiúnk. Mióta megszületett a dologok sokat változtak. Eleinte ez a változás pozitív volt, de most már negatív irányt vett. Kisfiával nem sokat foglalkozik inkább gépezik. Vezetem a háztartást, gyereket nevelek valamint a kertet is én rendezem. A múltkor modtam neki milyen jó lenne ha most ő nyírná a füvet. Erre rám förmedt,hogy elvárom hogy délután 4kor hazajön és füvet nyírjon miközben én egésznap itthon vagyok és ráérek. Most már szinte mindig bunkó velem, mindenért lehurrog. Azt se mondhatja hogy nem szórakozik, mert igen is szokott nélkülünk. Már szóltam neki többször is, hogy nekem rosszul esik ahogy szól. Akkor pár napig minden jó, de utána ugyan úgy vissza áll minden.
2017. máj. 22. 07:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Alárendelt vagy a szemében,mivel szerinte ő az atyaúristen hogy dolgozik és eltartja a családot,miközben te otthon ücsörögsz,nem csinálsz semmit.Az hogy már a gyerekkel se foglalkozik,külön téma.Úgy van vele,úgy beszél veled ahogy akar,úgyse hagynád ott.Hiába szólsz,nem érdekli.Azt mondanám neki :"Figyelj ide,Öcsipók.Vagy befejezed ezt a fajta viselkedést,és törődsz a gyerekkel,velem,otthoni teendőkkel,vagy fogom magam,viszem a gyerekedet,meg a cuccost,azt maradsz egyedül nyomikám..."
2017. máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Délután 4kor otthon van? Hát, irígylésre méltó...és még ő nem képes füvet nyírni.

Szerintem egyik szombatra tervezz magadnak gyerekmentes programot...és hagyd otthon egyedül a gyerekkel kaja meg minden nélkül, hogy lássa mennyire érsz rá mindenre. Nincs pardon. Övé is a gyerek

2017. máj. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt a szerelem. Ennyi.

Esetleg van valaki más is kinézőben. Elég sok mindent el lehet ma már intézni online, még ezt is...

Mindenesetre akkor szoktak a pasik ennyire átváltani bunkóba, ha nem tudja, hogy lépjen le, csapdában érzi magát, és idegesíti a jelenléted is.


Nem biztos, hogy igazam van! De a helyedben elkezdenék félretenni egy kis vésztartalékot, és igyekeznék vissza dolgozni. Minél kevésbé legyél kiszolgáltatott helyzetben.

2017. máj. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Es csodalkoznak az emberek, hogy a nok mennyire maskepp allnak a gyerekvallalashoz manapsag...

Chh, hat ahogy elnezem a gykt es az ismerettsegi koromet, vegul a nok maguknak szulnek kb.(es itt most nem arrol van szo, amikor anyuka rabeszeli apukat, gyerekre, ha nem ketten egyutt terveztek).

Kerdezo, szerintem adj neki ultimatumot, megvaltozik vagy lelepsz(ha van hova menned). Be is ijesztheted, elmesz par napra meg o nincs otthon.

2017. máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezzel az ijesztgetéssel az a baj, hogy mi van, ha nem ijed meg? Mi van, ha örül is neki, hogy végre nincs gyereksírás, nem b.gatja az asszony, és nem neki kellett kimondania, hogy menj el?

Ráadásul kisgyerekkel, gyed-ből nem olyan egyszerűen lehet ugrálni, hogy ha valami nem tetszik, akkor "szakítasz". Gondolom a kérdező már nem huszonéves, aki legfeljebb hazaköltözik anyuhoz.

Sajnos én is azt látom, hogy gyerekvállalás után ez a kapcsolat is befuccsolt. Ami gyerek nélkül 10 éve működik, az egy csapásra elba.szódik, ha hirtelen összeházasodnak és gyereket vállalnak.

Sok pasi él úgy együtt a nőjével, hogy arra vár, hogy jön majd jobb. De nem jön... Aztán 5-10 év után belátja, elveszi a nőt, és jöhet a gyerek.

Aztán gyorsan rájön, hogy örökre megváltozott az élete. Nincs több spontán szex, nincs hirtelen kiruccanás. Nem lehet kikacsintgatni, mert súlyos következményei vannak. Válás, gyerektartás... És bizony a férfi is nehezebben ismerkedik válás után, ha van gyereke, mint egy gyerektelen agglegény!


Ilyenkor jön az állandó morgás. Szíve szerint menne, vagy visszacsinálná az egészet, de nem lehet! Nem dobhatja a feleségét és a gyerekét az utcára!

Az persze egész más, ha a feleség adja be a válást, meg önként különköltözik!


Vigyázni kell az ilyen üres fenyegetőzésekkel, mert kétélű fegyver! Itt már nem két tiniről van szó, akik szakítás után mennek jobbra meg balra.

2017. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem ijed meg,és még örül is egy ilyen fenyegetőzésnek,akkor legalább kibújik a szög a zsákból,és kiderül hogy semmi értelme együtt maradni.Nem mindegy kié a lakás.Fele-fele,vagy csak az övé,hitel van rajta esetleg ?Milyen az anyagi helyzetetek kérdező ?
2017. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Egyébként neki volt már egy házassága és ott is lett gyerek. Elváltak még mikor a gyerek kicsi volt. Nekem azt mondta, hogy a volt felesége megcsalta. Ismerem a feleségét és még mindig azzal van együtt akivel állítólag megcsalta. Azóta született neki még két gyereke. Szóval elkezdtem gondolkodni vajon miért csalhatta meg. Azért mert vele is így viselkedett. Nem tudom. Férjem egyèbként nem az a megcsalós fajta, de az ördög nem alszik. Ez is benne lehet a pakliban. Anyagilag jól állunk. A havi kereset+gyed+csp-ből kijövünk minden hónapban. Van félre tett pénzünk is. Aminek mondjuk nagy része az én örökségem. A ház az övé. Hitelünk nincs
2017. máj. 22. 09:31
 8/15 A kérdező kommentje:
Ijesztegetni nem akarom úgy, hogy csak fogom magam és a gyerkőcöt és míg nincs itthon lelépünk. Ez szerintem egy kicsit durva lenne. Mindenképpen úgy mennék el pár napra, hogy ezt ő is tudja.
2017. máj. 22. 09:34
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves második. Szívesen elmennék itthonról, hogy meg tudja mit csinálok itthon egész nap. Csak sajnos a gyerekemet féltem. Nem tudja tisztába tenni, nem tudja hányszor eszik egy nap és mit adjon neki. Nem tudja hányszor alszik egy nap. Még a tápszert sem tudja, hogy mennyit eszik belőle. Egyedül azt tudja,hogy hétkor fürdik.
2017. máj. 22. 09:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus leépült kapcsolat...rossz kommunikáció, albérlőtárs státusz, gondolom a szex sincs rendben...vissza lehet hozni, de ahhoz mindkettőnek nagyon akarni kell és nem csak a szavak szintjén. Esélyesva vég kezdete...
2017. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!