Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem a barátnőmet, hogy ne tegyen ki ilyen fotókat?

Figyelt kérdés
Instagramra tesz fel néha fotót magáról bikiniben, és igazság szerint engem ez zavar, már csak maga a tudat is, hogy kik láthatják és csorgathatják a nyálukat azokra fotókra. Szóljak neki, hogy nem szeretném, ha több ilyen fotót posztolna, vagy csak én reagálom túl?

2017. máj. 22. 18:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#9: Az odáig rendben van, hogy a csaj is nemet mondhat, viszont ép érzésű és intelligens ember - ha párkapcsolatban él - nem másoknak akar tetszeni, és nem másoktól akarja begyűjteni a nyálcsorgatást és a lájkokat. Megint más dolog, ha mondjuk strandra mennek, mert ott oké, de közösségi oldalon komment- és lájkvadászatot rendezni eléggé prosztó dolog, és szerintem sértő is a másik félre nézve. Egy felnőtt ember lehetne annyira intelligens értelmileg és érzelmileg, hogy ne "idegen" férfiaknak mutogassa a domborulatait.
2017. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!