Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzalom, szexuális vonzódás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalom, szexuális vonzódás. Ez egy kapcsolatban idővel elmúlik?!

Figyelt kérdés

4 éve leszünk együtt és én már nem érzem barátom iránt a vonzalmat...Szexuálisan nem izgat😥...Pedig előtte másokkal ilyen problémám nem volt...Az aktuális partnerrel imádtam a szexet...Most meg...nincs is kedvem hozzá...páromnak mindig mondtam hogy hiányzik az előjáték stb...keveset is érint...neki elég a konkrét szex..

Nem tudom....össze költöztünk,közös lakás,hitel...és en annak örülök ha más férfi mosolyog rám és vonzónak talál😢

Ez normális?

Szeretem,de a szexualitás,a vonzalom...

L26


2017. máj. 23. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt - szerintem - nem a vonzalom múlt el, illetve ha el is múlt az nem "magától" történt, hanem a szex minősége lett számodra nem kielégítő (előjáték hiánya pl.), és ebből alakult ki az elhidegülés, a vonzalom megszűnése.


Az pedig egyértelmű jel, hogy más vonzalmára viszont pozitív az érzelmi reakciód.


Nagyon úgy néz ki, hogy itt a vége. Ha a vonzalom elmúlt, akkor a szerelem is el fog.

2017. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változtatni kell minél hamarabb!
2017. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális, hogy kicsit megfakul a szenvedély. És nincs itt a vége. Sőt, most kezdődik igazán! Most kell átgondolnotok, mennyire vagytok jó csapat ti ketten. Ha jòk vagytok együtt, vannak közös céljaitok, amiket meg tudtok valósítani, közös az értékrendetek, és közös a jövőképetek, akkor érdemes folytatni. Beszélgessetek sokat. Az ágyban bátran vedd át az irányítást! Mondd neki, mit csináljon!
2017. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 7 éve nem fakult, lehet 70 múlva fog de szerintem négy év még elég rövid idő, hogy egy igazi szenvedély kimúljon. Szerintem maga a szerelem múlt el és egy lakótárssá vált a másik.
2017. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. 2 év után múlt el a szenvedély a férjemnél, nekem 4 év után. Az ötödik évünk katasztrofális volt. Nem volt könnyű időszak, de sok-sok türelemmel átvészeltük. Mind a ketten úgy gondoltuk, hogy a sok szar ellenére jó csapat vagyunk, jól működünk együtt. Itt már tudatos döntés volt, hogy mi társak vagyunk, és együtt akarunk maradni. Elkezdtünk tudatosan törődni a kapcsolatunkkal. A sok közös program, és sok beszélgetés mellett kialakítottuk az időt saját magunkra is. A hatodik évben szerveztük az esküvőnket. Az szuper év volt, klasszul összekovácsolódtunk. És a szenvedély is visszakúszott. Lassan, szinte észrevétlenül. Most 11 éve vagyunk együtt. Van 2 gyermekünk. Szenvedély hol van, hol nincs. De szeretet, tisztelet, elköteleződés, támogatás, elfogadás az mindig van. Kérdező, ne ijedj meg! Beszélgess a pároddal, hogy ő hogy látja a kapcsolatot. Újra meg kell ismernetek egymást. Nekem kb.olyan volt ez az időszak, mintha szakítottunk volna, majd megismerkedtem volna valakivel, aki (majdnem) ugyanúgy néz ki, mint a párom.
2017. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!