Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szexelnétek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexelnétek a legjobb (nak hazudott) fiúbarátotokkal?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki mostanában nagyon megnyílt nekem, állítása szerint a legjobb barátja vagyok, sokat ír és gyakran.

Én viszont megalázónak tartom ezt a helyzetet. Nem akarok a lelki szemetesládája lenni.

Őszinte válaszokat várok, ha már én őszinte voltam!


2017. máj. 23. 17:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én fiúként annyit tudok neked javasolni, hogy 1.: Ha a barátotoknak tartotok valakit, akkor néha méltóztassátok őket ti is megkeresni.

2.: Ha tényleg csak barát, akkor ne képzeljétek magatokat hercegnőnek, ne várjátok, hogy udvaroljon.

3.: Fejezzétek be a hülyítést! Ha alkalom nyílik rá, közöljétek érthetően, hogy ő csak barát.

2017. máj. 23. 19:36
 12/16 A kérdező kommentje:
*nektek
2017. máj. 23. 19:36
 13/16 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező, értelmes embernél mind a három pont teljesen alap. Ha olyan lánnyal van dolgod, akinél viszont nem, akkor javaslom, hogy ne pazarolj rá túl sok időt az életedből, mert az ilyen egyáltalán nem érdemes rá.
2017. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jóbarát, elárulom neked, hogy akkor is lehetsz a lelki szemetesládája, ha közben szanaszéjjel keféled minden éjjel. Ez nem ezen múlik. De ha te úgy akarsz egy nő bugyijába bejutni, hogy a barátjának hazudod magad, akkor azt nem kéne. Nem szép dolog..
2017. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én szó nélkül kefélnék vele egy hatalmasat. És nem hazudom azt ,hogy a legjobb haverom ,mert tényleg a legeslegjobb haverom.
2017. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ismerős eset, amiről ír a kérdező... Jópár pali tette a barátot, mert akart valamit.

Volt, aki meg is kapta, utána már valahogy nem voltunk olyan jó barátok. Leginkább azért, mert többet akart. Részemről nem ment a "több"....

2017. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!